banner154

MEHMET İZOL’DAN ZİYARET

Mersin Genç İşadamları Derneği Başkan Vekili Mehmet İzol, gazetemizi ziyaret ederek gazetemiz İmtiyaz Sahibi Burak Karataş’a, Akdeniz Oyunları ile ilgili açıklamalarda bulundu..

MEHMET İZOL’DAN ZİYARET
2013 Akdeniz Oyunları’nın, Mersin’de yapıldığı süreç içerisinde Mersin turizmine çok büyük bir maddi katkısının olmayacağını kaydeden MEGİAD Başkan Vekili Mehmet İzol, öte yandan kentin adının duyulması adına, ve gelecek yıllardaki turizm yatırımları adına çok büyük önem taşıdığını söyledi..
 
Mersin İdman Yurdu’nun bugün gerçekleştirilen genel kurulu sonrasında gazetemizi ziyaret eden MEGİAD Başkan Vekili Mehmet İzol, ‘2013 Akdeniz Oyunları, kentin tanıtımı açısından çok büyük önem taşımakta. Özellikle 2013 hazırlıkları sürecinde Mersin tam manasıyla bir dünya kenti olacak. Bu aşamada önemli olan kentin gelen ziyaretçilere güzel bir şekilde tanıtılmasıdır’ dedi. Mersin İdman Yurdu’nun halen Süper Lig’de bulunuyor olmasının da 2013 öncesinde çok önemli olduğunu savunan Mehmet İzol, ‘Kentler spor kulüpleri ile tanıtırlar, Bir Madrid, Barcelona, Liverpool, Moskova gibi şehirler, takımları sayesinde bugün tüm dünya tarafından tanınıyor’ dedi.
 
Aynı zamanda Mersin İdman Yurdu Kongre Üyesi olan Mehmet İzol, ‘Bugün yeni yönetim göreve geldi. Biz de kongre üyesi olarak üzerimize düşen görevi yerine getirip gidip oy kullandık. Yeni yönetime ve Kırmızı- Lacivertli futbolcularımıza başarılar diliyorum. 2013 Akdeniz Oyunları’nın Mersin’e kazandırılması ile, bu kentin en büyük gururu olan Mersin İdman Yurdu’nun Süper Lig’e çıkmasındaki katkılarından dolayı da sayın Valimiz Hasan Basri Güzeloğlu’na teşekkürlerimi sunarım’ dedi.
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ferhat. Kartal
Ferhat. Kartal - 11 yıl Önce

Sayin izola katiliyorum ,kendisine başarilar dilerim.

Rıza ibicek
Rıza ibicek - 11 yıl Önce

Bende Degerli kardesim Ferhat kartal a katiliyorum

SIRADAKİ HABER

banner380

banner386