banner154

Hadise Mersin'de açıldı

Türkiye'nin çeşitli illerinde şubeleri bulunan ve ulusal marka olma özelliği taşıyan "Hadise" Takstil Mühendisi Aslıhan Bolat tarafından Mersin'de hizmete açıldı.

Hadise Mersin'de açıldı

Günler öncesinden titizlikle hazırlanan ve Mersinli kadınların merakla beklediği "Hadise" bugün itibari ile kapılarını açtı. Açıldığı ilk günden Mersinli kadınların akınına uğrayan mağaza, hem butik, hem de çiçek mağazası olma özelliği taşıyor. Hadise'nin diğer mağazalarından çok farklı olarak dizayn edilen Hadise Mersin, genç yaşlı birçok kesime hitap ediliyor. 

Geniş ürün yelpazesi ile kadın giyime dair aranan birçok ürünü bünyesinde barından Hadise, aynı zamanda Arya Flowers markasını da bünyesine alarak tek çatı altında hizmet veriyor. Mersin'e farklı konsepte bir mağaza kazandırdıklarını belirten Aslıhan Bolat, "Uzun süredir hazırlık sonunda Mersinli kadınların merakla beklediği mağazamızı hizmete açtık. Hadise, Türkiye'nin çeşitli illerinde şubeleri bulunan ve kendini bu illerde de ispatlamış ulusal bir markadır. Böyle bir markayı Mersin'e kazandırdığımız için oldukça mutluyum. Kaliteli ürün uygun fiyat anlayışımızla Mersin'de bütün kadınlara hitap etmeyi amaçlıyoruz. Alanında uzman kadromuz ile birlikte büyük işler başaracağımıza inanıyorum" dedi. 


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner366

banner367

banner357