Toroslar İlçe Nüfus Müdürlüğü ve Toroslar Belediyesi koordinesinde Yunus Emre Kültür Merkezi’nde düzenlenen toplu nikah töreninde Cumhur İttifakı Toroslar Belediye Başkan Adayı Ali Öz’e, AK Parti Toroslar İlçe Başkanı Ferdi Çokkeser, MHP Toroslar İlçe Başkanı Osman Mete Yıldız da eşlik etti. 

Sancar Şimşek Ramazan Bayramı'nı kutladı Sancar Şimşek Ramazan Bayramı'nı kutladı

Törende konuşan Öz, “14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel olarak yapılan toplu nikah töreninde siz değerli çiftlerimizle bir arada olmaktan mutluluk duyuyorum. Toplumun temelini ailenin oluşturduğu, ailenin temelinin de karşılıklı sevgi ve saygı olduğunu unutmamalıyız. Peygamber efendimiz, ‘Birbirinizi sevmedikçe iman etmiş sayılmazsınız, iman etmedikçe cennete giremezsiniz.’ Buyurmuştur. Birbirinize olan sevgi ve saygınızın hiç bitmemesini temenni ediyor, hepinize bir ömür mutluluklar diliyorum. Böylesi güzel bir organizasyonu düzenleyenlere de teşekkür ediyorum. 14 Şubat yaşamımızı güzelleştiren duygularımızı sembolik de olsa anlattığımız günün vesilesiyle de tüm vatandaşlarımızın 14 Şubat Sevgililer Günü’nü kutluyorum” dedi. 
Konuşma sonrası nikahları kıyılan çiftlere evlilik cüzdanlarını takdim eden Ali Öz, çiftlere çeşitli hediyeler de takdim etti.

Editör: Barış Köksal