Antalya Kamelya Collection Otel'de gerçekleşen 2024 Antalya İlkbahar kampına, Inter Academy Türkiye Kurucu Ortakları Hüseyin Gökten, Hüseyin Altun, Hüseyin Kılavuz, Inter Academy Genel Direktörü MarcoMonti, Inter Antrenörü Matteo Malgarini, ValerioRingoli ve Luigi Mainolfi ile Türkiye genelindeki Inter Academy Türkiye Bayileri, Inter Academy Türkiye antrenörleri ve veliler katıldı.

600 kişinin katıldığı seremoni ve çeşitli etkinliklerle başlayan Inter Academy Türkiye İlkbahar kampında sporcular, Inter Academy Genel Direktörü MarcoMonti'nin liderliğinde, Inter Antrenörleri Matteo Malgarini, ValerioRingoli ve Luigi Mainolfi ile dolu dolu bir kamp programıyla futbol kariyerlerine büyük katkıda bulundular.

Dostluk maçları, kaleci antrenmanları ve çeşitli aktivitelerle geçen Inter Academy Türkiye İlkbahar kampı, sporculara takdim edilen madalya ve katılım sertifikası töreniyle sona erdi. Törende konuşan Inter Academy Genel Direktörü MarcoMonti, gala gecesinin güzelliğine vurgu yaparak kampta bulunmaktan çok mutlu olduğunu söyledi.

Inter Academy projesinin önemli bir proje olduğunun altını çizen Monti, "Inter Academy projesi çok önemli bir proje. Önümüzdeki projelere daha iyi hazırlanarak hepimiz birbirimizi geliştirdiğimiz için çok memnunuz. Sadece saha içinde bulunan antrenörlerimize değil, saha dışında bulunan bütün Inter Academy Türkiye ailesine ve ileride çok daha iyi yerlere gelecek sporcularımıza çok teşekkür ediyorum" dedi.

Daha sonra konuşan Inter Academy Türkiye Kurucu Ortağı Hüseyin Kılavuz, "Burada bu atmosferde sizlerle birlikte olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. İki ortağım Sayın Hüseyin Gökten ve Hüseyin Altun'la bir arada çıktığımız bu yolda Mersin'de 8 tesisimiz ve Türkiye'nin geneline yayılan bayi ağımızla birlikte genç yeteneklere ulaşma misyonumuzu başarılı bir şekilde sürdürüyoruz" dedi.

Mersin'de kara para operasyonu: 8 gözaltı Mersin'de kara para operasyonu: 8 gözaltı

Kampın her açıdan önemli olduğunu vurgulayan Kılavuz, "Burada Inter Academy Genel Direktörü MarcoMonti ve Inter antrenörleri Matteo, Valerio ve Luigi ile birlikte antrenman yapan sporcularımız, Inter antrenörlerinden profesyonel anlamda futbol tecrübeleri edindiler. Bu sporcularımız için sadece başlangıç; gelecek kampımız uluslararası düzeyde bir kamp olacak, bunun da buradan sözünü veriyorum" şeklinde konuştu.

Editör: Barış Köksal