Mersin'in önemli STK'larından olan MERYAD'ı ziyaret eden Mersin Valisi Ali Hamza Pehlivan, Başkan Coşkun Doğmuş ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi. Gerçekleştirilen toplantıya Akdeniz Kaymakamı Zeyit Şener ve Yenişehir Kaymakamı Nevzat Şengök'de katıldı. 

Kentin birçok sorununa çözüm önerisi sunan ve projeleri ile dikkatleri üzerine çeken MERYAD'ın çalışmaları hakkında bilgi alan Mersin Valisi Ali Hamza Pehlivan, tüm üyelerle yakından ilgilendi. Kentin devam eden ve yapılması gereken projeleri hakkında da fikir alışverişinde bulunan heyet verimli bir toplantı gerçekleştirdi. 

Vali Pehlivan koltuğunu küçük Zeynep'e devretti Vali Pehlivan koltuğunu küçük Zeynep'e devretti


Vali Pehlivan'ın kent adına önemli projelere imza attığını belirten MERYAD Başkanı Coşkun Doğmuş, "Sn. Valimizin derneğimize yapmış olduğu ziyaret bizleri son derece mutlu etti. Kentimizin ihtiyacı olan ve hali hazırda devam eden projeleri hakkında fikirlerimizi Sn. Valimiz ile paylaştık. Tüm üyelerimiz ile birlikte kentin faydasına olacak projeleri hayata geçirmek için yoğun bir çaba harcıyoruz. Sn. Valimizin destekleri ile de Mersin'i hak ettiği noktalara getirmek için çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz" dedi.

Editör: Barış Köksal