Adana'da polisten şok uygulamalar: 265 suçlu yakalandı, 106 silah ele geçirildi Adana'da polisten şok uygulamalar: 265 suçlu yakalandı, 106 silah ele geçirildi

5 ay önce Denizli'de şüpheli şekilde kaybolan Mine Kocadağ'ın (26) ağabeyi Tayfun Koç, kız kardeşini bulmak için Show TV'te yayınlanan Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme'ye başvurdu. 16 Aralık'tan itibaren devam eden yayınlarda Mine Kocadağ'ın kocası Mithat Kocadağ, tavırları ve çelişkili ifadeleriyle şüpheleri üstüne çekti.

"EŞİMİN SEVGİLİSİ YÜZÜNDEN TARTIŞTIK"

Karısı Mine'yi nasıl öldürdüğünü ayrıntılarıyla anlatan Mithat'ın ifadeleri kan dondurdu. Olay gecesi karısıyla, karısının sevgilisi yüzünden tartıştıklarını belirten Mithat Kocadağ, cinayeti planlamadığını iddia etti. Karısı Mine'yi ani bir öfkeyle öldürdüğünü ifade eden Kocadağ, "Pişmanım" dedi.

6 aydır kendisinden haber alınamayan 1 çocuk annesi genç kadının cesedine ulaşıldıMine Kocadağ

CESEDİ 2 GÜN BAZADA SAKLADI

Karısı Mine'yi öldürdükten sonra evin çeşitli odalarında saklayan Mithat Kocadağ, "Cesedi bazanın altında 2 gün boyunca kaldı. Cesetten gelen kokular nedeniyle evin balkonunda yattım. Cesedi ne yapacağımı bilemedim. Cesedi bazanın altından çıkardım çarşafa sardıktan sonra çuvala koydum, o şekilde taşıdım. Kardeşimin aracına koydum, cesedi ilk önce köye götürmek istedim ama daha sonra çalıştığım yere götürdüm. Saat 06.00'da otelin yakınına gömdüm. Cesedi el arabasıyla taşıdım, sera olan yerin yakınına gömdüm. Üzerine biraz toprak attım" diye konuştu.

Mine Kocadağ'ın cesedi seranın yanındaki arazide bulundu.

6 aydır kendisinden haber alınamayan 1 çocuk annesi genç kadının cesedine ulaşıldı

GÖZALTINA ALINDI

Kocadağ'ın olay yaratan cinayet itirafından sonra stüdyoya gelen Denizli İl Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı polis ekipleri, Mithat Kocadağ'ı canlı yayında gözaltına aldı.

Editör: Barış Köksal