Hatay İskenderun'da Deprem Konutları ve Yeni Devlet Hastaneleri Temel Atma Töreni, geçtiğimiz haftalarda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla yapılmıştı. Törende Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın talimatıyla çimento dökülmüş ve bu anlar kameralara yansımıştı.

Tartışma yaratan temel atma törenine ilişkin AK Parti'den ilk sözler: Temsili bir görüntü

SON HALİ TARTIŞMA YARATTI

Törenin ardından hastanenin temelinin hali sosyal medyada gündem olarak tartışma yarattı. İYİ Parti Genel Başkan Başdanışmanı Turhan Çömez, fotoğrafı paylaşarak "Artık göz boyamayı bile beceremiyorlar" demişti.

Tartışma yaratan temel atma törenine ilişkin AK Parti'den ilk sözler: Temsili bir görüntü

Vatandaş ne dese haklı! Sabiha Gökçen'de 1 simit ve 1 meyve suyunun fiyatı tartışma yarattı Vatandaş ne dese haklı! Sabiha Gökçen'de 1 simit ve 1 meyve suyunun fiyatı tartışma yarattı

AK PARTİ'DEN AÇIKLAMA: GÖRÜNTÜLER TEMSİLİ

AKP Grup Başkanvekili Tunç, TBMM'de yaptığı konuşmada, Defne Devlet Hastanesi temel atma töreniyle ilgili görüntülerin sosyal medyada yer almasına ilişkin şunları söyledi. "Defne Devlet Hastanesi temel atma törenindeki görüntü temsili bir görüntüdür. Şu anda Defne'ye giderseniz, gece gündüz hastane inşaatının devam ettiğini göreceksiniz. Sadece temsili bir temel atma törenini gündem yaparak oradaki çalışmayı göz ardı etmek hakkaniyete uymaz."