Adada benzeri görülmemiş olay! Survivor ekibine polis operasyonunun perde arkası ortaya çıktı Adada benzeri görülmemiş olay! Survivor ekibine polis operasyonunun perde arkası ortaya çıktı

Kendinizden bahseder misiniz?

30 Ekim 1994 doğumluyum. Mersin’de doğdum, eğitim hayatımı da önce yurtdışında sonra Mersin’de devam ettirdim. Ailemiz 1982 yılından bu zamana kadar restorancılık sektöründelerdi ben de üniversiteyi bitirdikten sonra restorancılıkta farklı ve yenilikçi bir kimlik ile aile sektörünü devam ettirmeye Moskvich ile başladım.

Moskvich restoranda insanlar tam olarak ne ile karşılaşıyor? Verdiğiniz hizmetlerden bahseder misiniz?

Moskvichte öncelikle insanların ilk karşılaştığı şey kişisel alan konfor alanı…  Yani tabi bunun yanı sıra herkesin bütçesini sarsmadan lezzetli yemek menülerimiz ve içecek menülerimiz. Verdiğimiz hizmetlerin içerisinde hem alkol kullanan kesime hitap ediyoruz hem de alkol kullanmayan bir kesime hitap ediyoruz. Yemeklerimiz ve sunduğumuz tatlı, pasta ile hem gündüz kuşağına hem de gece kuşağına hitap ediyoruz.

Sizi tercih etmelerinin sebepleri nelerdir?

Bizi tercih etmelerinin en büyük nedeni kişiler hem gündüz hem de gece istedikleri menülere ulaşabiliyorlar. Yani buna menüde zenginlik diyebiliriz. Zengin menümüzle sektöre yön vereceğiz diyebilirim.

Moskvich'te Mersinlileri ne gibi sürprizler bekliyor?

Restoranımızda uygulayacağımız tabii ki müşterilerimize sürprizlerimiz olacaktır. Bunlar için rezervasyon yaptırıp sizlerin de tanık olmasını bekliyoruz… Sürpriz diyelim. Her Çaşamba, Cuma ve Cumartesi günleri canlı DJ performası olmaktadır. Konseptimiz damak tadını bilen ve görsel şöleni seven herkese hitap etmektedir.

Rezervasyon: 0533 214 81 63

Editör: Barış Köksal