banner154

MEZİTLİ’DE CHP DELEGE SEÇİMLERİ

Mersin’de CHP Mezitli İlçe Başkanlığı delege seçimleri devam ediyor. Hafta sonu yapılan seçimlerle birlikte ilçede seçimleri tamamlanan mahalle sayısının 15’e ulaştığı bildirildi.

MEZİTLİ’DE CHP DELEGE SEÇİMLERİ

CHP Mezitli İlçe Başkanlığı’ndan yapılan yazılı açıklamada, geçen hafta Fatih Mahallesi ile başlayan delege seçimlerinin, bu cumartesi günü Merkez, Viranşehir, Kuyuluk, Çamlıca ve Çankaya mahallelerinde yapıldığı belirtildi. Tek liste ile gidilen seçimlerin ilkinin saat 10.00’da CHP Mezitli İlçe Başkanlığı binasında Merkez Mahallesi ile başladığı ifade edilen açıklamada, öğleden sonra da aynı yerde Viranşehir Mahallesi delege seçimleri yapılırken, eş zamanlı olarak mahallelere kurulan sandıklarda Kuyuluk, Çamlıca ve Çankaya mahallelerinin seçimlerinin gerçekleştirildiği kaydedildi.

Parti üyelerinin yoğun ilgi gösterdiği seçimlerde CHP’li Mezitli Belediye Başkanı Uğur Yıldırım’ın da oyunu kullandığı bilgisi verilirken, CHP Mezitli İlçe Başkanı Ulaş Yılmaz, geçen hafta başladıkları, mahalle delegeleri ile parti içi ön seçim delege seçimlerinin sorunsuz bir şekilde devam ettiğini söyledi. Son seçimlerle birlikte Mezitli ilçesinde seçimleri tamamlanan mahalle sayısının 15’e ulaştığını belirten Yılmaz, partililerin seçimlere olan ilgisinden memnun olduklarını dile getirdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner380

banner386