banner154

Aşçılar görücüye çıktı

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Mersin İl Müdürlüğü’ne bağlı Çilek Toplum Merkezi Müdürlüğü’nde ‘Aşçılık’ kursu açıldı. Kursa katılanlar, hünerlerini düzenlenen toplantıyla sergiledi.

Aşçılar görücüye çıktı
Mersin merkez Akdeniz İlçe Milli Eğitim Müdürü Cevdet Arslan, Mersin Merkezi Halk Eğitim ve ASO Müdürü Sema Sarı, Akdeniz Halk Eğitim Merkezi Müdürü Dilek Bakmay ve Halkkent Toplum Merkezi Müdürü Aydın Aköz ile birlikte Çilek Toplum Merkezi’ni ziyaret etti. Burada, aşçılık kursuna katılan kursiyerlerin hazırladığı yemeklerden tadan Cevdet Arslan, birbirinden güzel yemekler ile harika lezzetler ortaya çıkarıldığını söyledi. Çilek Toplum Merkezi’nin tanıtımı, mesleki eğitimler ve SBS kursları ile ilgili slayt gösterisinin sunulduğu ziyarette, Merkez Halk Eğitim Müdürü Sarı ve Akdeniz Halk Eğitim Müdürü Bakmay, mesleki eğitim sınıflarını tek tek dolaşarak kursiyerlerle tanıştılar.
 
Çilek Toplum Merkezi Müdürü Ali Doğru, halktan gelen kurs talepleri doğrultusunda her türlü kursu açmaya hazır olduklarını belirterek, kursların açılmasında desteklerini esirgemeyen Akdeniz İlçe Milli Eğitim Müdürü Arslan teşekkür etti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner380

banner386