Kahramanmaraş merkezli meydana gelen 7.7 ve 7.6'lık depremler 11 ilimizde büyük yıkıma neden oldu. Depremin üzerinden 1 buçuk ay geçmişken halen bölgedeki yaralar sarılmaya çalışıyor.

SABAH KARŞI ART ARDA SALLANDILAR
Deprem bölgesinde binlerce artçı sarsıntı meydana gelirken, deprem gerçeği de kendini unutturmuyor. Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığının (AFAD) internet sitesinde yer alan bilgiye göre, merkez üssü Kahramanmaraş'ın Göksun ilçesi olan 3.5 şiddetinde deprem oldu. Bunun hemen ardından ise 4,1 büyüklüğünde bir sarsıntı daha kaydedildi. Sabaha karşı 04.41'de meydana gelen depremin 7 kilometre derinlikte olduğu belirlendi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kamu çalışanları için Kurban Bayramı tatili 9 gün oldu Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kamu çalışanları için Kurban Bayramı tatili 9 gün oldu

Kahramanmaraş'ta 4,1 büyüklüğünde deprem

DÜN DE BOLU VE MERSİN SALLANDI

Dün öğlen saatlerinde sallanan Bolu'nun ardından akşam da Mersin'in Erdemli ilçesi Akdeniz açıklarında deprem meydana geldi. Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı'ndan (AFAD) alınan bilgiye göre saat 22.59'da merkez üssü Mersin'in Erdemli ilçesi Akdeniz açıklarında 4.3 büyüklüğünde deprem kaydedildi.

Editör: Barış Köksal