KOZAN’DA ESKİ HASTALARI PARTİYE ÜYE OLDU

Uzm. Dr. Şükrü Karaca, Kozan ilçe başkanlığı ziyaretinde Başkan Veysel Sırkıntı, yönetim ve partililer tarafından misafir edildi. Kozan’da 2013-2018 yılları arasında özel Kalepark hastanesinde kurucu ortak olarak çalışan Karaca’yı gören eski hastaları partiye üye olmak için ilçe başkanlığana geldi ve rozetlerini Karaca taktı.

İMAMOĞLU’NDA SICAK KARŞILAMA

İYİ Parti Adana Milletvekili aday Adayı Uzm. Dr. Şükrü Karaca, İmamoğlu ilçe başkanlığını ziyaretinde yakın ilgilerini esirgemeyen İlçe başkanı Hüseyin Bargözü ve partililere teşekkür etti.

SARIÇAM’DA GÜZEL SOHBET

Uzm. Dr. Şükrü Karaca, Sarıçam İlçe Başkanlığını ziyaret etti. İlçe Başkanı Ahmet Köse ile teşkilat üyeleri Karaca’yı sıcak karşıladı.

Adana Büyükşehir Belediye binasında silahlı saldırı! Başkan Zeydan Karalar'ın özel kalem müdürü ağır yaralandı Adana Büyükşehir Belediye binasında silahlı saldırı! Başkan Zeydan Karalar'ın özel kalem müdürü ağır yaralandı


KARACA, TEŞEKKÜR ETTİ

İYİ Parti Adana Milletvekili aday Adayı Uzm. Dr. Şükrü Karaca, Sarıçam, İmamoğlu ve Kozan, ilçe teşkilatlarında partililer ile biraraya gelip fikir alış verişinde bulundu. Karaca, “Yakın ilgi gösteren ilçe başanlarımıza, yöneticilerimize ve partililerimize teşekkür ederim” dedi.

Editör: Barış Köksal