11 yıl evli kalan ve Alara adını verdikleri bir kızları bulunan Ebru Gündeş ile Reza Zarrab, 2021'de resmi olarak boşandı. Zarrab boşandıktan sonra kızının velayetini almak için Gündeş'e dava açtı. Ünlü şarkıcı da eski eşine karşı dava açtı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kamu çalışanları için Kurban Bayramı tatili 9 gün oldu Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kamu çalışanları için Kurban Bayramı tatili 9 gün oldu

MAHKEME ERTELENDİ

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre, 48 yaşındaki şarkıcının kendisinden 9 yaş küçük eski eşine karşı dava açtığı ve çocuğuyla kişisel ilişkisinin kaldırılması için mahkemeye başvurduğu ortaya çıktı. "Velayetin değiştirilmesi" davasının yeni duruşması Beykoz Adliyesi 2. Mahkemesi'nde dün görüldü. Gizlilik kararı olan dava mayıs ayına ertelendi.

Ebru Gündeş, kendisine velayet davası açan Reza Zarrab'a karşı dava açtı

BOŞANMA DAVASINI EBRU GÜNDEŞ AÇMIŞTI

Ebru Gündeş, Zarrab'a açtığı boşanma dilekçesinde, 'evlilik birliğinin temelinden sarsıldığını' gerekçe gösterip, Reza Zarrab'ın bir daha Türkiye'ye dönmeyeceğini ve başka kadınlarla ilişki yaşadığını öne sürmüştü. Beykoz 2. Aile Mahkemesi'nde 22 Nisan'da görülen dava sonunda çiftin boşanmasına hükmedildi.

Editör: Barış Köksal