banner154
banner235

Suriye'de Esad Yandaşları Bombardıman Partisi Yaptılar

Suriye'nin Halep kentinde Esad kontrolündeki bölgedeki insanlar rejim güçlerinin bombardımanlarını verdikleri partiyle kutladılar. Atılan her bomba sonrası sevinç çığlıkları attılar.

Suriye'de Esad Yandaşları Bombardıman Partisi Yaptılar
banner255
Suriye'de savaşın en ağır bombardımanına maruz kalan Halep'te son 10 günde 930 sivil hayatını kaybederken, Esad kontrolündeki bölgelerde katliamlar kutlandı. 'Katliam partisi'nde içki ve müzik eşliğinde saatlerce eğlenen Esad yandaşları, her bomba sonrası sevinç çığlıkları attı. Kutlamaya iş adamları sponsor oldu.

Suriye'de Esad rejiminin kuşatmasındaki Halep'te tarihin en kanlı günleri yaşanıyor. Eylül ayı başında kuşatılan Halep'in muhalif bölgelerinde Rus ve Esad bombardımanları devam ediyor. Muhalifler Halep merkezine günlük 35 ila 40 ton arası bomba atıldığını iddia ederken bombardımanda son 11 günde 930 sivil hayatını kaybetti. Halep'te günde öldürülen sivil sayısı ise 85 oldu.

GECE BOYU EĞLENCE


Ortadoğu'nun kadim kenti tarihin en kanlı bombardımanına sahne olurken Halep'in Esad kontrolünde olan bölgelerinde ise katliam partisi verildi. 26 Eylül günü şehir genelinde yapılan duyurularla merkezde yer alan Mogambo Mahallesi'nde bombardımanlar şerefine dev parti verileceği ilan edildi. Akşam saatlerinde başlayan kutlamalara yüzlerce Esad yandaşı katılıp çılgınca eğlendi.

BOMBA DÜŞTÜKÇE ÇILDIRDILAR


Muhalif bölgeleri vuran her bomba sonrası Esad yandaşlarının toplandığı alanda sevinç çığlıkları artarken Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Esad, Hamaney ve Nasrallah lehine sloganlar atıldı. Sabah saatlerine kadar süren katliam partisinde katılımcılara sınırsız ve ücretsiz içki verildi.

SPONSOR İŞ ADAMLARI


Halep'e yönelik bombardımanları kutlayan Esad yandaşlarının eğlence partisi Suriyeli iş adamları tarafından finanse edildi. İçki ve müzik eşliğinde saatlerce dans ederek eğlenen kalabalığın tüm giderlerine Fares Şihabi, Edvar Makarbane, Geroge Antaki Hasan Yahya Zido, Beşir Yazıcı, Süleyman Maruf ve Muhammed Ali Mansur isimli iş adamlarının sponsor olduğu açıklandı. (Kaynak: Yeni Şafak)
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner219

banner140

banner234

banner227

banner256

banner259

banner232

banner257