banner154
banner235

İPhone 7 siyah alacaklar dikkat

iPhone 7'nin "Jet Black" rengini tercih edecek kullanıcılar telefonun çizilmelere karşı mutlaka kılıf almalı; aksi halde oluşacak görüntü pek de hoş olmayacak.

İPhone 7 siyah alacaklar dikkat
banner255
Evet, sonunda uzun zamandır beklenen iPhone 7 tanıtıldı ve kullanıcılarla buluştu. Özellikle suya karşı dayanıklı bir tasarıma kavuşmasıyla çok fazla konuşulan iPhone 7, bunun yanında tasarımında yeni renklerle beraber gelmesiyle de kozmetik anlamda dikkat çekici görünüyor.

Jet Black başta olmak üzere Black, Silver, Gold ve Rose Gold renkleriyle kullanıcılarla buluşan iPhone 7, özellikle Jet Black'le rağbet görecek gibi. Fakat bu rengi tercih edecekleri bir sıkıntı bekliyor.

TEKNOLOJİ DÜNYASINDA NELER OLUYOR ? TIKLA ÖĞREN
PARLAK PİYANO BENZETMESİ

Jet Black rengi, siyah rengin cilalanmış türevi gibi bir görünüm sunuyor. Onun için bir nevi parlak piyano rengi benzetmesi de yapabiliriz. Göz alıcı rengiyle muhtemelen en büyük talebi bu modeliyle görecek olan iPhone 7, öte yandan bu modelle tasarıma ilişkin en büyük sıkıntıyı da beraberinde getirecek.

ÇİZİLME İHTİMALİ YÜKSEK

Parlak (cilalı) yüzeyiyle diğer renk seçeneklerine kıyasla çizilmelere karşı daha açık olan Jet Black, bu sebeple onu satın alacaklara da kılıf kullanma ihtiyacı getiriyor.

O nedenle eğer iPhone 7'nin Jet Black versiyonuna gönül verdiyseniz, kılıf kullanmaya veya çiziklere karşı kendinizi hazırlasanız iyi edersiniz.

Kaynak: Hürriyet
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner219

banner140

banner234

banner227

banner256

banner259

banner232

banner257