banner154

Helal olsun Siirt'e

Siirt Halkı İsyan Etti: Bırakın Biz de Müdahale Edelim Hainlere

Helal olsun Siirt'e
Siirt'te PKK yandaşlarının izinsiz gösterisine polis müdahale etti. Bu sırada PKK'ya vatandaşlardan tepki geldi ve polisle birlikte olaylara müdahale etmek için izin istediler.

Siirt'te terör örgütü PKK yandaşları tarafından düzenlenen izinsiz gösteriye polis müdahale etti. Göstericiler ara sokaklara kaçarken bu arada göstericilere tepki gösteren bazı vatandaşlar, "İzin verilsin biz de polisle olaylara müdahale edelim" diye tepki gösterdi.

YOLU KAPATIP OKULUN HALI SAHASINI ATEŞE VERDİLER

Tınaztepe, Sakarya ve Dumlupınar mahallelerinde toplanan terör örgütü PKK yandaşı yüzü maskeli gruplar, kurdukları barikatlarla yolları trafiğe kapatmak istedi.

Göstericiler tarafından bir okuldaki halı sahanın ateşe verilmesiyle çıkan yangın itfaiye ekiplerince söndürüldü.

ARA SOKAKLARA KAÇTILAR

Tınaztepe'de hastaya müdahale için gelen ambulans da göstericiler tarafından taşlandı.Olay yerine gelen güvenlik güçlerinin uyarılarına, molotofkokteyli ve taşla karşılık veren gruba, tazyikli su ve biber gazıyla müdahale edildi. Gruptakiler, ara sokaklara kaçarak dağıldı.

VATANDAŞLAR TEPKİ GÖSTERDİ

Bu arada göstericilere tepki gösteren bazı vatandaşlar, huzurlarının kalmadığını, polislere yapılan saldırının kendilerine yapıldığını, imkan verilmesi durumunda polislerle birlikte göstericilere müdahale etmek istediklerini belirttiler. Kaynak: Haberler

Güncelleme Tarihi: 07 Eylül 2015, 09:54
YORUM EKLE
YORUMLAR
tewww
tewww - 5 yıl Önce

bırakın gelsinler hele bırak bırakın gelsinler

Jınate Go
Jınate Go @tewww - 5 yıl Önce

merak etme yakında kellenizi koparıp kurtlara yedirecez.

SIRADAKİ HABER

banner232