banner154
banner235

Başka Bir Kadınla Bastığı Kocasını Akrabalarıyla Tekme Tokat Dövdü

Çin'de kendisini aldatan kocasını yatakta basan kadın, akrabalarıyla birlikte çapkın kocayı tekme tokat dövdü. Bu sırada bir akrabanın da görüntüye aldığı dayak, izlenme rekorları kırdı.

Başka Bir Kadınla Bastığı Kocasını Akrabalarıyla Tekme Tokat Dövdü
banner255
Çin'de kocasının kendisini aldattığından şüphelenen bir kadın akıl almaz bir plan yaptı.
 
İngiliz The Sun gazetesinin haberine göre akrabalarını örgütleyen kadın, takip ettiği kocasının sevgilisiyle birlikte olduğu yere baskın yaptı. İkiliyi yatakta çırıl çıplak yakalayan kadın, önce kocasına ve sevgilisine hakaretler yağdırdı.
 
Bu sırada odaya dalan akrabalar, çıplak aram tekme tokat dövmeye başladı.
 
Bu arada odada bulunan başka bir kişi de tüm yaşananları videoya kaydetti.
 
Videoda karısının ailesinin saldırısına uğrayan adamın odanın köşesine doğru sıkışarak kendini korumaya çalıştığı görülüyor.
 
Karısının aile fertlerinin tekme ve tokatlı saldırısna uğrayan adam elindeki yastıkla cinsel organını korumaya çalışırken, hâlâ yatakta olan sevgilisi ise vucudunu örtmeye çalışıyor.
 
VİDEO 400 MİLYON KEZ İZLENDİ
 
Videoda bir ara aldatılan eşin kardeşi olduğu sanılan bir kişinin adama attığı uçan tekme dikkat çekiyor.
 
Videonun sonunda yaşlı bir kadın, yatakta uzanan sevgilinin üzerinden elbisesini çekip alıyor. Video da orada kesiliyor.
 
Aldatılan kadın, dayak attırmakla yetinmeyerek, intikam için bu videoyu sosyal medyadan da paylaştı. Çin sosyal medyası üzerinde paylaşılan video kısa süre içinde 400 milyon kez izlendi.
Haberler
 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner219

banner140

banner254

banner234

banner256

banner259

banner257

banner232