banner154
banner235

14 yaşındaki kıza canice işkence yaptılar

4 Genç Kız Aşk Kıskançlığı Yüzünden İşkence Yaptı

14 yaşındaki kıza canice işkence yaptılar
banner255
Brezilya'da okul çağındaki 4 kız, aşk kıskançlığı ile 14 yaşındaki başka bir kızı kaçırıp 4 saat boyunca tahta ve pala ile işkence yaptı. O anları cep telefonu ile kaydettiler.


4 Genç Kız Aşk Kıskançlığı Yüzünden İşkence Yaptı
Brezilya'da 4 genç kızın, bir başka genç kıza yaptıkları işkence inanılır gibi değil. Okul çağındaki kızlar, aşk kıskançlığı sebebiyle 14 yaşındaki kızı kaçırıp 4 saat boyunca tahta sopalar ve pala ile işkence yaptı. Hatta kız için mezar bile kazdılar…

EVİN BAHÇESİNDE ÖLDÜRESİYE İŞKENCE

Kurbanlarını kandırıp bir evin bahçesine getirten yaşları 13 ila 16 arasında değişen kızlar ,14 yaşındaki genç kıza öldüresiye işkence yaptı. Gözlerini ve ağzını sıkı sıkı bağladıkları genç kızı, 4 saat boyunca tahta sopalarla dövdüler, pala ile bıçakladılar.

MEZAR BİLE HAZIRLAMIŞLAR

İçlerinden birinin cep telefonu ile kaydettiği korkunç olayda kurbanları için bir mezar bile hazırlamışlardı. Grup, kızın yanından ayrıldığı bir sırada genç kız kaçmayı başardı.

4 KIZ TUTUKLANDI

Olaydan sağ salim kurtulan ve kimliği gizli tutulan kız söz konusu çeteden şikayetçi oldu. Cep telefonuna kaydettikleri görüntü delil olarak kullanıldı ve 4 genç kız tutuklandı. (Milliyet)

 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner219

banner140

banner234

banner227

banner256

banner259

banner232

banner257