banner154

Milli takımda skandal hata

TFF'den Emre Taşdemir Hatası

Milli takımda skandal hata

Türkiye Futbol Federasyonu profesyonelleri, A Milli Takım kadrosunu duyururken aday kadroya çağrılan Bursasporlu Emre Taşdemir'in fotoğrafını yanlış kullandı.

Türkiye Futbol Federasyonu yetkilileri, A Milli Takım kadrosunu farklı bir yöntemle duyurdu ancak büyük bir hatanın altına imza atıldı.

YANLIŞ FOTOĞRAF KULLANILDI

Türkiye Futbol Federasyonu profesyonelleri, A Milli Takım kadrosunu duyururken aday kadroya çağrılan Bursasporlu Emre Taşdemir'in fotoğrafını yanlış kullandı. Euro2016 Grup Elemeleri'nde Letonya ve Hollanda ile oynanacak maçların kadroları youtube'dan paylaşılan kısa bir video ile tanıtıldı.

EMRE'NİN YERİNE TURGUT DOĞAN ŞAHİN

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'in de yer aldığı kısa videoda, kalecilerden başlayarak aday kadrodaki futbolcular tek tek tanıldı. Sıra Bursaspor'un genç yıldızı Emre Taşdemir'e geldiğinde dikkatli futbolseverler büyük şaşkınlık yaşadı. Çünkü Emre Taşdemir'in fotoğrafı yanlıştı! TFF yetkililerinin Emre'nin yerine, Kayserispor'da forma giyen Turgut Doğan Şahin'in fotoğrafını kullandığı görüldü.

HATA TEPKİ ÇEKTİ

Yapılan hata Bursaspor cephesinin tepkisini çekti. Yeşil-Beyazlı taraftarlar, başta twitter olmak üzere sosyal meyda kanallarından TFF'ye olan tepkilerini dile getirdi.

Kaynak: haberler

Güncelleme Tarihi: 29 Ağustos 2015, 09:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner232