banner154

Sakarya’da ’Polise Koş’ etkinliği düzenlendi

Sakarya Emniyet Müdürlüğü Fatih Kaya ’Polise Koş’ etkinliği kapsamında Çark Caddesinden geçen çocuklara çikolata dağıttı.Çark Caddesi önünde başlayan etkinlikte Sakarya İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya, Şube Müdürleri, emniyet personeli...

Sakarya’da ’Polise Koş’ etkinliği düzenlendi
banner255

Sakarya Emniyet Müdürlüğü Fatih Kaya ’Polise Koş’ etkinliği kapsamında Çark Caddesinden geçen çocuklara çikolata dağıttı.

Çark Caddesi önünde başlayan etkinlikte Sakarya İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya, Şube Müdürleri, emniyet personeli ve Çark Caddesi esnafı farkındalık oluşturmak amacıyla ’Polise Koş’ etkinliği düzenlendi. Cadde’den geçen vatandaşlarla selamlaşan İl Emniyet Müdürü Kaya ve emniyet personeli çocuklara çikolata, oyuncak, anahtarlık verdi. Emniyet Müdürü Kaya, çocuklara ve ailelerine olası durumların polislere bildirilmesini ve çocukların polislerden kesinlikle korkmamalarını istedi.

"Anne ve babalarında duyarlılıkla hareket etmesini istiyoruz"

Etkinlik sonrası açıklama yapan Kaya, "Çocuklarımızın çok dramatik bir şekilde canlarını kaybetmesi aileleri ve bizim için çok üzücü bir durum. İlimizde de buna bir farkındalık oluşturmak maksadıyla Çark Caddesi esnafıyla bu işi tanıtarak çocuklar ve aileleriyle bir iletişim kuralım istedik. Çocuklarımıza sembolik olarak ağırlıklı polis amblemi olan ve üzerinde 155 yazan hediyeler takdim ettik. Çocuklarımızın herhangi bir sıkıntıyla karşılaştığında direk polise koşmalarını öneriyoruz. Anne ve babalarında duyarlılıkla hareket etmesini istiyoruz. Çocuklarımız güvenli bir şekilde polisin şefkatli kollarına koşabilirler" dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner306

banner219

banner234

banner297

banner325

banner326

banner232