banner154

Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Demircan Festival Ödül Gecesine geliyor

SAKARYA ÜNİVERSİTESİ İLETİŞİM FAKÜLTESİNCE DÜZENLENEN 6. SAKARYA ULUSLARARASI KISA FİLM FESTİVALİ, BU AKŞAM DÜZENLENECEK “ÖDÜL VE FİNAL PROGRAMI” İLE SONA ERECEK. KÜLTÜR VE TURİZM BAKAN YARDIMCISI AHMET MİSBAH DEMİRCAN’IN DA KATILACAĞI GECEDE SAÜ DEVLET KONSERVATUVARI, “TÜRK SİNEMASINDA UNUTULMAYAN ŞARKILAR” KONSERİYLE GECEYE RENK KATACAK.

Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Demircan Festival Ödül Gecesine geliyor
banner347

Sakarya Üniversitesi İletişim Fakültesince düzenlenen 6. Sakarya Uluslararası Kısa Film Festivali, bu akşam düzenlenecek “Ödül ve Final Programı” ile sona erecek. Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Misbah Demircan’ın da katılacağı gecede SAÜ Devlet Konservatuvarı, “Türk Sinemasında Unutulmayan Şarkılar” konseriyle geceye renk katacak.

Üç gün süren 6. Sakarya Uluslararası Kısa Film Festivali, Ödül ve Final Programı ile sona eriyor. Millet Bahçesinde saat 19:00’da düzenlenecek programda SAÜ Rektörü Prof. Dr. Fatih Savaşan ile il protokolünden de çok sayıda davetli yer alacak. Gecede festival boyunca gösterimi yapılan 20 film arasından jürinin belirlediği filmler ödüllerini alacak. Gösterimi yapılan filmler öğrencilerin de değerlendirmesine sunularak en çok oyu alan eserler “En İyi Öğrenci Filmi” olarak belirlenecek.

Yeşilçam şarkıları seslendirilecek

Programda SAÜ Devlet Konservatuvarı “Türk Sinemasında Unutulmayan Şarkılar” konseriyle geceye renk katacak. Solistliğini Devlet Konservatuvarından Arş. Gör. Özge Zeybek’in yapacağı ve Yeşilçam’ın en güzel şarkıları seslendirileceği konser ile sanatseverler unutulmaz bir gece geçirecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner357

banner232