banner154

Yeni Captur 50 bin TL indirim avantajıyla Gürsoy Oto'da 

Otomotiv sektöründeki hareketlilik devam ederken, Gürsoy Oto yeni Renault Captur'da 50 bin TL'lik indirim fırsatı sunuyor.

Yeni Captur 50 bin TL indirim avantajıyla Gürsoy Oto'da 

Gürsoy Oto'nun, Yeni makyajlı kasa Captur'a özel 50 bin TL'lik indirimi büyk ilgi gördü. Otomotiv sektörünün hareketlenmesi ile birlikte Yeni Capture fiyatında nakit alımda yaklaşık 50 bin TL indirim yapan Gürsoy Oto, kampanyada çığır açtı.

Kampanyanın detaylarını anlatan Gürsoy Oto Satış Müdürü Tunç Durmuşcan, kaçırılmayacak bir fırsat olduğunu belirterek , "Yeni kasa Captur yenilenen yeni yüzü ile şuanda piyasada yerini almış durumda. Müşterilerimiz şuanda yeni Captur'u test sürüşü yapabiliyorlar. Araçlarımızda genelde baktığımız daha çok otomatik şanzıman talep görüyor. Benzinli versiyonlarda 1.3 turbo 140 beygir otomatik şanzıman bulunurken, dizel otomatiklerde ise 1.5 115 beygir bulunmakta. Şuanda Renault Mais'in yapmış olduğu bir kampanya var. Yeni Captur'larla ilgili şuanda devletin yapmış olduğu ÖTV matrahına istinaden nakit alımda 50 bin TL kadar indirim avantajları var. Normalde bu araçlar matrah olarak yüzde 80'lik matraha girerken, Renault Mais'in yapmış olduğu ek indirimle yüzde 50'lik matraha çekiliyor ve 50 bin TL'ye yakın indirim gerçekleşmiş oluyor. Aracın orta paket Touch 1.3 140 beygir otomatik şanzıman fiyatı normal şartlarda 285 bin TL iken, bizim yapacağımız küçük dokunuşlarla 235 bin TL'ye düşüyor. Bu da yeni kasa makyajlı Capture için inanılmaz fiyat" ifadelerini kullandı. 

GÜRSOY GRUP İLETİŞİM: 444 1 413

Güncelleme Tarihi: 18 Mart 2021, 11:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner366

banner357