banner154

Tayfun Kaya: Gümrükleme alanında önemli işlere imza atıyoruz

Mersin'de Gümrükleme ve Lojistik sektöründe faaliyetlerini sürdüren DN Gümrükleme, müşterilerine akılcı çözümler üretmeye devam ediyor.

Tayfun Kaya: Gümrükleme alanında önemli işlere imza atıyoruz

Gümrükleme ve lojistik alanında tecrübeye sahip olan DN Gümrükleme Kurucusu Tayfun Kaya, müşterilerine her zaman çözüm odaklı yaklaştıklarını belirterek, "İthalat, ihracat, antrepo ve roro hizmetimizde mevzuat bilgisine sahip uzman kadromuz ile yasal düzenlemelerde meydana gelen günlük değişiklikleri müşterilerimiz adına sürekli takip edip en doğru ve en iyi hizmetleri sunuyoruz. DN Gümrükleme ile kısa sürede birçok başarıya imza attık. Mersin'deki çözüm ortaklarımız ile birlikte daha da güçlenerek yolumuza emin adımlarla ilerliyoruz" dedi. 

Mersin'in yüksek hacimli firmalarının gümrükleme alanındaki iş takibini yaptıklarını belirten Kaya, "Mersin'de ithalat ve ihracat yapan birçok köklü şirket var. Bu şirketlerin bir çoğu ile çözüm ortaklığımız söz konusu. Bizi güçlü kılan da her zaman referanslarımız olmuştur. potansiyel bir kent haline gelen Mersin'e her geçen gün yatırım yapan firma sayıları artıyor. Özellikle ihracat noktasında hacim her geçen yıl ciddi oranda artış gösteriyor. Coğrafi konumu, limanı ve sanayi gücü ile ticaret üssü haline gelen Mersin'de lojistik ve gümrükleme alanında daha fazla firmaya ulaşarak profesyonel hizmetlerimizi önce Mersin'de daha sonra ise ülke genelinde duyurmak istiyoruz" ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner366

banner367

banner380

banner357

banner381