banner154
banner235

Kılıçlar Otomotiv, Iveco Daily ile Mersin yolcu taşımacılığını rahatlatacak

Iveco Kılıçlar Otomotiv, Burcan Otomotiv işbirliğinde Mersin yolcu taşımacılığını konforu ve güvenliği ile rahatlatacak Iveco Daily 14+1 minibüsleri Mezitli ve Pozcu Koop’a teslim etti.

Kılıçlar Otomotiv, Iveco Daily ile Mersin yolcu taşımacılığını rahatlatacak
banner255

8 adet Iveco Daily 14+1 minibüs, Kılıçlar Otomotiv Genel Müdürü Kenan Kılıç ve Burcan Otomotiv Genel Müdürü İsmail Çalık’ın da katılımıyla Kılıçlar Otomotiv tesislerinde düzenlenen törenle Mezitli ve Pozcu Koop’a teslim edildi. 

Mersin yolcu taşımacılığını rahatlatacak olan Iveco Daily 14+1 minibüs, güveliği ve konforu ile de ön plana çıkıyor. 

Teslim töreninde konuşan Kılıçlar Otomotiv Genel Müdürü Kenan Kılıç, Mezitli ve Pozcu Koop’a Burcan Otomotiv işbirliğinde gerçekleştirdikleri son model Iveco Daily 14+1 minibüslerin hayırlı olmasını diledi. Mersinlilerin daha güvenli yolculuk etmelerini istediklerini kaydeden Kılıç, işbirliklerinin bundan sonra da devam edeceğini kaydetti. 

Kooperatif yöneticileri de yaklaşık 20 yıldır tercih ettikleri Iveco Kılıçlar Otomotiv’in satış ve satış sonrası hizmetlerde her zaman yanlarında olduklarını ifade ederek, bundan sonraki yıllarda da aynı marka ile yollarını devam etmek istediklerini söylediler. 


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner219

banner140

banner234

banner227

banner256

banner259

banner232

banner257