banner154

Göksel Hallaç: Mersin Cumhurbaşkanını bekliyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Mersin’e geliyor

Göksel Hallaç: Mersin Cumhurbaşkanını bekliyor
banner255

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 10 Mart Pazar günü yerel seçimler öncesi Mersin’de miting yapacak. Erdoğan’ın Mersin’e gelişinin Mersin için önemli olduğunu belirten Alpha Grup Yönetim Kurulu Başkanı Göksel Hallaç, ‘Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın Mersin’e teşrifleri Mersin için olumlu sonuçları beraberinde getirecektir’ dedi.

Açık denizlerde Türkiye’ye petrol kazanımı açısından yoğun çalışmalarını sürdüren Barboros Hayrettin Paşa gemisinin işletmeciliğini yapan Alpha Grup Yönetim Kurulu Başkanı Göksel Hallaç, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın geminin çalışma sürecine her zaman destek verdiğini belirterek, ‘Barboros Hayrettin Paşa gemimiz Türkiye’ye petrol kazanımı açısından yoğun bir çalışma içerisindedir. Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan ve devlet büyüklerimiz bizleri bu süreçte hiçbir zaman yalnız bırakmayarak her zaman destek verdiler. Bizler de Cumhurbaşkanımızı bu seçim sürecinde yalnız bırakmayarak tüm kadrolarımızla hazır bir şekilde bekleyeceğiz. Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın Mersin’e gelişi Mersin ile ilgili olumlu sonuçları da beraberinde getirecektir’ ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 28 Şubat 2019, 16:45
YORUM EKLE
YORUMLAR
Cyro
Cyro - 7 ay Önce

Sayın göksel hallaç ve türkiyemizin gelecek nesillere hizmetinde emeği geçen herkese teşekkür eder hizmetlerinin devamını dilerim cyro denizcilik

Süleyman Erdoğan
Süleyman Erdoğan - 7 ay Önce

Vatan a hizmet yönünde yaptığın çalışmalarınızda dolayı tebrik eder ,başarılarının devamını temenni ederim.Sevgilerimle !

Şule Yıldız
Şule Yıldız - 6 ay Önce

Göksel bey yaptığınız hizmetleri dikkatle izliyor, sizinle gurur duyuyoruz ve gelecek nesile umutla bakıyoruz sayenizde başarılarınızın devamını diler iyi çalışmalar dilerim

SIRADAKİ HABER

banner306

banner219

banner334

banner336

banner234

banner343

banner325

banner326

banner232