banner154

Fuat Değer: Serdar Soydan’la kazanan Mezitli olacak

MHP Mezitli Belediye Meclis Üyesi Adayı işadamı Fuat Değer, Serdar Soydan’ın projelerinin Mezitli’ye değer katacağını belirterek, seçim süreci boyunca yoğun bir tempo ile çalıştıklarını ifade etti.

Fuat Değer: Serdar Soydan’la kazanan Mezitli olacak
banner255
banner335

Mersin’de uzun yıllardır siyasetin içinde yer alan MHP Mezitli Belediye Meclis Üyesi Adayı işadamı Fuat Değer, Mezitli’nin büyük bir değişime ihtiyacı olduğunu belirterek, ‘Mezitli Mersin’in kimliğini taşıyabilecek bir bölgedir. Mezitli her kesimden insanı içinde barından mozaik bir ilçe konumundadır. Cumhur İttifakı Mezitli Belediye Başkan Adayımız Serdar Soydan’ın etrafında kenetlenerek, ilçemizde büyük değişimin yaşanması için gece gündüz demeden yoğun bir tempo ile çalışıyoruz. Serdar Soydan Başkanımız Mezitliler tarafından sevilen, vizyonel, ne istediğini bilen bir karaktere sahip. Bu sadece parti tabanında değil, halk tarafından da kabul görmüştür. İlçemizde kabul görmüş bir isimle yol yürümek bizler için de büyük bir gururdur’ dedi.

‘Mezitli hak ettiği konuma gelecek’

Mezitli’nin aktif bir ilçe olabilmesi için Cumhur İttifakı’nın hizmetleri ile buluşması gerektiğinin altını çizen Değer, ‘Mezitli’de yarım bırakılan ve henüz yapım aşamasına geçilmeyen birçok proje var. Serdar Soydan başkanımızın projeleri Mezitli’ye artı değerler kazandıracaktır. Halkımızın desteği ile Mezitli’yi hak ettiği konuma getireceğiz’ ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 04 Mart 2019, 10:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner306

banner219

banner334

banner234

banner343

banner325

banner326

banner232