banner154

Derya Klima Siemens Mağazası açıldı

1979 yılından bugüne hizmet ağını hızla gelişktiren Derya Grup, şirketlerinin faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde daima bir adım önde olma yaklaşımıyla, son teknolojiyi kullanarak , “minimum hata & maksimum müşteri memnuniyeti ” anlayışıyla, yüksek kalite devamlılığı sağlayarak en iyi hizmeti zamanında müşteriye sunmayı misyon edinerek sürdürdüğü çalışmalara bir yenisini daha ekledi. 

Derya Klima Siemens Mağazası açıldı

Derya Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kış, '1979 yılından itibaren; İnşaat, otomotiv, sigorta, elektronik, tekstil, güvenlik sistemleri, gıda sektöründe Mersin merkezli, Adana, İstanbul, Malatya, Tarsus ve Anamur’da hizmetlerini yürütmektedir.Derya Grup 2007 yılından beri Derya Klima olarak Siemens bayiliği yapmaktadır. Mersin’in en büyük deneyim mağazası olarak nitelendirilen 3. Siemens mağazasının basın kokteyli dün gerçekleşktirildi' dedi.

Yapılan toplantı ile birlikte Derya Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kış, Derya Grup yöneticileri, BSH CEO’su Gökhan Sığın, Siemens Türkiye Direktörü Haluk Çelebioğlu, Gaggenau Projeler Direktörü Ali Evren Dinç, BSH İş Geliştirme Türkiye Direktörü Hakan Suntaş, Siemens Güneydoğu Anadolu Bölge Müdürü Gökhan Koç, BSH Ticaret ve Pazarlama Sorumlusu Çağrı Ak ve Siemens Mimarları Buse Öztürk ve Kasım Talip Topuz’un ve Mersin basınının katılımıyla yeni hizmet yerini Mersinliler'in beğenisine sundu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner357

banner254

banner333

banner232