banner154

D’Cup Coffe co. kışa hazır

Yeni nesil kahve deneyimi ile Mersin ve Adana’da faaliyet gösteren D’Cup Coffe co. Sıcak içecek ürünleri ile kışa hazır. Birbirinden lezzetli kahveleri ve kurumsal kimliği ile Mersin’de ve bölgede marka olan D’Cup Coffe co. Detox ve kış çayları ile de oldukça iddialı.

D’Cup Coffe co. kışa hazır
banner255

Açıldığı günden bu yana Mersin’de kurumsal kimliği ile dikkatleri üzerine çeken, Emel Yılmaz tarafından kurulan ve ilk franchisingini Nesli İpek’e veren D’Cup Coffe co. Dünyanın dört bir tarafında kabul gören yeni nesil kahve kültürünü önce Mersinliler daha sonra ise Adanalılar ile buluşturdu.  

Kenya, Etiyopya, Kolombiya gibi ülkelerde yetiştirilen kahveleri, kendine özgü sunumu ile bütünleştiren D’Cup Coffe co. Kışın gelmesi ile birlikte ürün yelpazesini geniş tutuyor. Özellikle detox ve kış çayları yoğun ilgi görüyor.

EŞSİZ SUNUM

Lezzetlerinin yanında gösterişli sunumu ile de beğeni toplayan D’cup Coffe co. Klasiklerden uzak durarak kendine özgü sunumu ile fark yarattı.

YEMEK ÇEŞİTLERİ ÇOK YAKINDA

Kahve ürünlerindeki başarısını yemek çeşitlerine de taşımak isteyen D’Cup Coffe co. Kısa süre içerisinde birbirinden lezzetli hafif yemekleri de Mersinlilerin beğenisine sunacak.

Güncelleme Tarihi: 24 Ekim 2018, 17:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner306

banner219

banner234

banner325

banner232