banner154
banner235

Burak Hosta Mersin Rotary'i bilgilendirdi

Akdeniz ülkeleri arası turizm hareketini artırmak adına iki yılda bir Akdeniz Ticaret ve Sanayi Odaları Birliği (ASCAME) tarafından organize edilen MEDİTOUR 2016 hakkında Mersin Rotary Kulübü toplantısında konuşan SKAL International Çukurova Kulübü  Başkanı Burak Hosta, Mersin Rotary üyelerini bilgilendirdi.

Burak Hosta Mersin Rotary'i bilgilendirdi
banner255

Mersin Rotary Kulübü'nün projeleri arasında yer alan 'Mersin Haritası' projesinin MEDITOUR 2016'da gündeme geldiğini ifade eden Hosta; 'Mersin'in haritasının yapılması şehrimiz için önemli bir adım. Biz bu haritayı fuaye alanında sergilediğimizde çok önemli kişilerden olumlu sonuçlar aldık. Mersin'in tanıtımında bir nebze katkımız olması bizler için büyük mutluluktur' dedi.

Mersin Rotary Kulübü üyesi Burak Hosta'nın bu projede emeğinin büyük olduğunu vurgulayan Mersin Rotary Başkanı Cem Bucuge, bu projenin hem Mersin'in tanıtımı hem de şehrimize dışardan gelenler için büyük kolaylık olacağını belirtti. Projenin bir an önce tamamlanması için sponsorlar doğrultusunda hareket ettiklerini söyleyen Bucuge, bu projenin bölgede ilk kez Mersin Rotary Kulübü tarafından yapıldığını ifade etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner219

banner140

banner254

banner234

banner256

banner259

banner257

banner232