banner154

Alkışlar ÇAAŞ Grup’a

Mersin’de turizm, akaryakıt, lojistik, gıda ve sanayi alanlarında faaliyet gösteren ÇAAŞ Grup Onursal Başkanı Hüseyin Çalışkan, koronavirüs salgını sebebiyle işçi çıkartmayacaklarını ve istihdama sağladıkları desteğin artarak devam edeceğini kaydetti.

Alkışlar ÇAAŞ Grup’a

ÇAAŞ Grup Onursal Başkanı Hüseyin Çalışkan, ‘Tüm dünyada olduğu gibi ülkemiz de zorlu bir süreçten geçiyor. Koronavirüsten dolayı tüm ülkemizde ‘evde kal’ kampanyası başlatıldı. Bizler de ÇAAŞ Grup olarak kişisel karantina kararına ve ‘evde kal’ kampanyasına destek verdiğimizi belirtirken, bu süreçte işletmelerimizde görev alan hiçbir personelimizi işten çıkarmayacağımızı buradan duyurmak istiyoruz’ dedi.

‘BİRLİK VE BERABERLİĞE HER ZAMANKİNDEN FAZLA İHTİYACIMIZ VAR’

Çalışkan, ‘Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını dolayısıyla ülkemizin her zamankinden daha fazla birlik ve beraberliğe ihtiyacı var. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Mersin Valimiz Ali İhsan Su başta olmak üzere tüm yetkilileri dikkatlice dinleyerek, alınan kararlara sonuna kadar uymamız gerekmekte. Biz ÇAAŞ Grup olarak bu süreçte istihdam ettiğimiz tüm kardeşlerimiz ile el ele vererek, aile olmanın sorumluluğunu sonuna kadar sürdüreceğiz’ dedi.

Güncelleme Tarihi: 01 Nisan 2020, 15:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner357

banner333

banner232