banner154

Alka Arçelik Mezitli'de açıldı

Mersin'de uzun yıllardır beyaz eşya ve ev aletleri sektöründe hizmet veren Kazım Altıoğlu ve Dr. Ali Yıldız ile birlikte Alka Ticaret ile Arçelik markasını Mersinlilerin hizmetine açtı.

Alka Arçelik Mezitli'de açıldı

Mezitli'de GMK bulvarı üzerinde kapılarını açan mağazanın açılışına CHP Mersin Milletvekilleri Cengiz Gökçel ve Ali Mahir Başarır'ın yanı sıra STK temsilcileri, Mersin siyasetinde ve iş dünyasında öne çıkan isimler katıldı. Arçelik bayi olarak hizmet verecek olan Alka Ticaret, zengin ürün gamı ve son teknoloji ürünleri ile açılışan katılan davetlilerden tam not aldı. Mağazanın açılışında konuşan Alka Ticaret Kurucularından Kazım Altıoğlu, "Sektörüde 20 yıllık tecrübemi Türkiye'de sektörün öncü markası olan Arçelik ile birliştirmenin gururunu yaşıyorum. Ortağım Dr. Ali yıldız ile çıktığım bu yolda verdiğimiz hizmet çerçevesinde kaliteden ödün vermeyen bir işletme olacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Bugün açılışımızda bizleri yalnız bırakmayan tüm dostlarımıza şahsım ve ekibimiz adına teşekkürlerimi sunuyorum" dedi. 

Açılış sonrasında mağazayı ziyaret eden davetliler, Arçelik'in son teknoloji ürünleri ile buluştu. Birbirinden hamarat ev aletlerini mağazada bulunduran Alka Arçelik, özellikle beyaz eşya ürünleri ile Mersinlilerden tam not altı. 


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner306

banner219

banner232