banner154

Mersin GİAD yönetiminden Mersin Valisi'ne ziyaret

Mersin Girişimci İşadamları Derneği Yönetim Kurulu, Mersin Valisi Ali İhsan Su'yu ziyaret etti.

Mersin GİAD yönetiminden Mersin Valisi'ne ziyaret
banner255

Geçtiğimiz günlerde yapılan Olağan Genel Kurul  ile yeni yönetimini seçen Mersin GİAD yönetim kurulu, Mehmet Serkan İzol başkanlığında Mersin Valisi Ali İhsan Su'yu ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Başkan Mehmet Serkan İzol, 'Biz Mersin GİAD olarak kentimizin gelişim göstermesi, ülkemizin ihracatına katkı sunmak, istihdam rakamlarını  yukarıya çekmek, şartlar ne olursa olsun üretimden vazgeçmeden mücadele etmek üzerine kurulduk. Üyelerimiz arasında birlik ve beraberliği sağlamak amacıyla sürekli olarak yaptığımız çalışmalar sonrasında Kadınlar Kurulumuz derneğimizin sosyal faaliyetlerini yürütmek üzere kuruldu. Yine sektör grupları kurarak, sektörlerimizde yaşanan sorunların çözümü ve sektörlerimizin daha ileriye taşınabilmesi adına çalışmalar yürüttük. Bugün geldiğimiz noktada Mersin için birlik ve beraberlik içerisinde hareket ettiğimiz STK'lar, Oda ve kurumlar var. Tek amacımız Mersin'in daha yaşanabilir bir kent olması' dedi.

Mersin Valisi Ali İhsan Su ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, 'Mersin GİAD'ın çalışmalarını takip ediyorum. Ülkemiz için üreten, mücadele eden STK'lar bizler adına önem taşıyor. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum' dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner306

banner219

banner234

banner297

banner256

banner232