banner154
banner235

Memoil, bayi sayısını 215’e çıkardı

Memoil Akaryakıt Dağıtım A.Ş, faaliyete geçtiği 2014 yılından bu yana, bayi ağını Türkiye genelinde genişletmek ve hizmet kalitesini arttırmak için yaptığı yatırımlarla bayi sayısını 215’e çıkardı.

Memoil, bayi sayısını 215’e çıkardı
banner255
Şirketin Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Işık, yaptığı yazılı açıklamada, marka değerini artırmak için çalışmalarının sürdüğünü belirtti. Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle yola çıktıklarının altını çizen Işık, “Teknolojik gelişmelerin ve globalleşmenin dünyayı tek bir pazar haline dönüştürmesinin bilincindeyiz. Hukuka, ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı, hızlı gelişen, bireye ve topluma saygılı, müşteri odaklı beklentileri en üst seviyede karşılayan bir firma olmak için çalışıyoruz” dedi.

Güçlü altyapı, ilerici vizyon ile hizmet vermeye devam edeceklerini dile getiren Işık, "215 bayiye ulaştık. Bu bizim için çok önemli Önümüzdeki yıl sayımız daha da artacak.Büyük bir aileyiz ve daha da büyük bir aile olmak için özverili çalışmalarımıza devam edeceğiz” ifadelerini kullandı. Başarılarının ekip çalışmasına ve sektördeki deneyimlerine bağlı olduğunu vurgulayan Işık, kendilerini tercih eden bayilere en iyi hizmeti vermek için çalıştıklarını, bayilerle daha sık bir araya gelerek bu sayıyı daha da yukarılara çekmek istediklerini kaydetti.
 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner219

banner140

banner254

banner234

banner256

banner259

banner257

banner232