banner154
banner235

Lütfi Parıltı: Birlikte Türkiye olacağız

AK Parti Mersin İl Başkan Vekili Lütfi Parıltı, 1 Kasım seçimlerinde AK Parti’yi Mersin’de birinci parti yaptıklarını belirterek, “Bundan sonra ortaya koyacağımız hizmet döneminde ’sen-ben’ olmayacak. Biz birlikte Türkiye olacağız” dedi.

Lütfi Parıltı: Birlikte Türkiye olacağız
banner255
AK Parti Başkan Vekili Parıltı, yazılı bir açıklama yaparak, 1 Kasım seçim sonuçlarını değerlendirdi. AK Parti’ye oy veren, gönül veren tüm hemşehrilerine teşekkür eden Parıltı, “Ancak bundan sonra ortaya koyacağımız hizmet döneminde ’sen-ben’ olmayacak. Biz birlikte Türkiye olacağız. Göreve geldiğimiz ilk günkü aşk ve hizmet arzusu ile milletimize hizmet etmeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Seçimde diğer partilere oy verenlerle AK Parti’ye oy verenler arasında hizmet açısından hiç bir fark olmayacağının altını çizen Parıltı, şöyle devam etti: “Önce bölgemizde, sonra da ecdadımızın da başardığı gibi dünyada güçlü bir Türkiye hayal ediyorum. Bize inanan milletimizi mahcup etmeyeceğimize inancım tamdır. Başkalarının oyun kurmasına müsaade etmeyen bir Türkiye inşa edeceğiz."

AK Parti’nin Mersin’de birinci parti olarak 4 milletvekili çıkarmasına da değinen Parıltı, “Sayın Cumhurbaşkanımız ve Başbakanımız Mersin’i ne kadar çok istediklerini her söylemlerinde belirtmişlerdir. Biz de bu inançla seçim çalışmalarımızı sürdürerek Ak Parti’yi Mersin’de 1. parti yaptık. Bunda elbette ki, Sayın Bakanımız Lütfi Elvan’ın da payı büyüktür. Lütfi Elvan, Mersin’de seçmenlere verdiği güven ve hizmet arzusu ile partimizi zirveye taşımıştır. Bundan sonraki süreçte Sayın Bakanımız ile birlikte verdiğimiz tüm sözleri yerine getirecek ve Mersin için hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.
Güncelleme Tarihi: 02 Kasım 2015, 16:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner219

banner140

banner254

banner234

banner256

banner259

banner257

banner232