banner154
banner235

Kocamaz: Bizi FETÖ'cülükle suçlamak en büyük hakarettir

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, FETÖ'cülükle itham edilmenin kendilerine yapılabilecek en büyük hakaret olduğunu belirterek, "Bu hain terör örgütü ile ilgili Burhanettin Kocamaz, 17-25 Aralık'tan 4 yıl önce mücadeleye başlamış, belediyeye malum gazetenin girişini yasaklamıştır" dedi. 

Kocamaz: Bizi FETÖ'cülükle suçlamak en büyük hakarettir
banner255
Kocamaz, Mersin İdmanyurdu'nun olağanüstü genel kurulunda yaptığı açıklamada, son dönemde Türkiye'de oynanmak istenilen oyun çerçevesinde, kendisinin de FETÖ'cülükle ilişkilendirilmeye çalışıldığını hatırlattı. Sayın Cumhurbaşkanı'nın dediği gibi at izi it izine karışınca herkesin, herkesi FETÖ'cülükle suçladığını ifade eden Kocamaz, "Bu bize yapılabilecek en büyük hakarettir. Bu hain terör örgütü ile ilgili Burhanettin Kocamaz, 17-25 Aralık'tan 4 yıl önce mücadeleye başlamış, belediyeye malum gazetenin girişini yasaklamıştır. Ama bugün geldiğimiz noktada Mersin İdmanyurdu borçlarını ödeyecek, alacaklarının baskısından kurtulacak bir fırsat bulamazken, Hüseyin Çalışkan ile ilgili, Vedat Yüksel ile ilgili bir sürü iftira, bir sürü dedikodu yapılarak bu insanlar töhmet altında bırakılmaya çalışılıyor. Ben burada bu töhmeti yapanları, bu tür asılsız isnat ve iftiraları yapanları, hepinizin huzurunda lanetliyorum" diye konuştu.

"Mersin İdmanyurdu'nun ayranı yok içmeye, tahterevalli ile gidecek bilmem nereye" diyerek sözlerini sürdüren Kocamaz, şöyle devam etti: "Mersin İdmanyurdu parası olsa, bugünkü durumda olmaz. Ama bugün burada özveri ile çalışan, gayret gösteren, zamanını harcayan, yeri gelip tribünden küfür yiyen insanlar, yok Mersin İdmanyurdu üzerinden FETÖ'ye para aktarmış. Bu iddiaları yapanları ispata davet ediyorum. Eğer bu iddiaları ispat edemezlerse, onları müfteri ilan ediyorum. Bu kadar da olmaz. İnsanların şerefi var, haysiyeti var. İnsanları kulaktan dolma laflarla bir şekilde suçlamaya, onların özgürlüklerini kısıtlamaya hiç kimsenin hakkı yok."
Güncelleme Tarihi: 28 Eylül 2016, 18:13
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sendikasız Memur
Sendikasız Memur - 2 yıl Önce

Mekinin Askerleri nöbette ama kimse görmüyor!! Orman, tarım, MEB tertemiz maaşAllah... bi tane bile fetöcü müdür yok:))

nezihi usta ve oğulları TC kültür ve turizm Bakanlığı geleneksel elsanatları Ahşap Oyma sanatı Devlet Sanatkarı  Tarsus
nezihi usta ve oğulları TC kültür ve turizm Bakanlığı geleneksel elsanatları Ahşap Oyma sanatı Devlet Sanatkarı Tarsus - 2 yıl Önce

Başkan kocamaz mersin ve tarsusumuzun yetiştirdiği bilgili itikatli sevkatli ve isini seven hiç ayrım yapmadan işiehline veren gerçek bır vatanseverdir ülkemizde ve Memleketimde meyva veren ağaç taslanir edasıyla baskanimasarfedilen söz ve yazılar gerçekten çok çirkin bizler böyle değerlere sahip çıkmalı ve onları manavi olarak desteklemeliyiz saygilarimla

SIRADAKİ HABER

banner219

banner140

banner254

banner234

banner256

banner259

banner257

banner232