banner154

Cumhurbaşkanı Erdoğan Mersin'e geliyor

AK Parti Mersin İl Başkan Yardımcısı ve Tanıtım ve Medya Başkanı Levent Ali Bostan, partisinin olağan il kongresinin 10 Mart tarihinde Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip erdoğan’ın katılımıyla yapılacağını duyurdu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Mersin'e geliyor
banner255

AK Parti Mersin İl Başkan Yardımcısı ve Tanıtım ve Medya Başkanı Levent Ali Bostan, partisinin olağan il kongresinin 10 Mart Cumartesi günü Saat 12:00’de Servet Tazegül Kapalı Spor Salonu’nda yapılacağını duyurdu. Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın da teşrifleri ile onur vereceği kongre ile ilgili konuşan Bostan, tüm Mersin halkına davette bulunarak, “10 Mart’ta Sayın Cumhurbaşkanımız Mersin’e teşrif edecekler. Memleketimize hayırlı olmasını temenni ediyorum. Cumhurbaşkanımızın Mersin’imize gelmesi tabiki çok önemli bir durum. Daha önce Cumhurbaşkanımızın kongrelerini bir miting havasında yapması birlik beraberliğimiz için oldukça önemli bir mesaj olacaktır. Özellikle ülkemizin geçirdiği kritik zamanlarda belli noktalara mesaj olarak algılanmasına katkı sağlayacaktır. Dolayısıyla Cumhurbaşkanımızın İlimize gelmesi İl kongresi yapmaktan ziyade bu ülkenin birliğini beraberliğini zor günlerde kenetlendiğini tüm dünyaya gösterecektir. Katkı sağlayacak tüm hemşehrilerimize şimdiden teşekkür ediyorum” dedi.
 
BOSTAN: KONGRE DEĞİL DEMOKRASİ MİTİNGİ YAPACAĞIZ

AK Parti İl Teşkilatı kongresini bir kongreden çok bir demokrasi mitingi şeklinde yapmayı arzu ettiklerini de söyleyen AK Partili Bostan, “Bu noktada partililerimizi ve halkımızı il kongremize davet ediyorum. Mersin için çok önemli bir yere sahip olan kongremize katılımın yüksek olmasını tahmin ediyorum.  Bizler kongre diyoruz ama bir demokrasi mitingi olarak yapacağız ve Cumhurbaşkanımızın da katılımı ile şölen havasında kongremizi gerçekleştireceğiz. Bu kongrenin Türkiye açısından öneminden bahsettim. Bu kongre ile halkımızın Cumhurbaşkanının arkasında olduğunu birkez daha ıspatlayacak ve tüm dünyaya göstereceğiz” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner306

banner219

banner311

banner234

banner297

banner256

banner232