banner154
banner235

Yılın magazin olayı!

Fahriye Evcen, Gelinliği ve Saç Modeliyle Neslihan Atagül'ün "Kopyası" Gibi

Yılın magazin olayı!
banner255
Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çifti bugün dünya evine girdi. Ancak Fahriye'nin giydiği gelinlik ve yaptırdığı "gelin başı"nın, büyük kavga yaşadıkları Neslihan Atagül'ünkilerle neredeyse birebir kopya olması yeni bir tartışma başlattı.
 
Yılın beklenen düğünü gerçekleşti ve ünlü oyuncular Fahriye Evcen ile Burak Özçivit dünya evine girdi. Sait Halim Paşa Yalısındaki düğüne çok sayıda ünlü katıldı. Ancak gözler, çiftin daha önce büyük bir kavga yaşadığı Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül çiftini aradı.
 


DOĞULU VE ATAGÜL DÜĞÜNE GELMEDİ
 
Ancak Kadir Doğulu Doğulu ve Neslihan Atagül çifti düğüne gelmedi. İkilinin düğüne katılmayacağı, daha önce yaptıkları açıklamalardan da anlaşılmıştı. O açıklamalardan sonra davet edilip edilmedikleri ise bilinmiyor.
 


FAHRİYE, NESLİHAN'IN KOPYASI GİBİ
 
İki çift birbirlerinin yüzünü bile görmek istemese de, düğündeki "küçük" bir ayrıntı yine birlikte anılmalarına neden oldu. Fahriye Evcen'in giydiği gelinlik bir anda düğünün de önüne geçerek magazin gündemine bomba gibi düştü. Evcen'in seçtiği gelinliğin, NEslihan Atagül'ün evlenirken giydiği gelinliğin neredeyse birebir aynısı olduğu görüldü. Dahası, Evcen'in saç stili bile, Burak Özçivit değilse bile davetlilerin aklına Atagül'ün "gelin başını" hatırlattı.
 


ÖZÇİVİT VE EVCEN, DOĞULU ÇİFTİNİN DÜĞÜNÜNE KATILMAMIŞTI
 
Burak Özçivit ile Fahriye Evcen çifti, Neslihan Atagül ile Kadir Doğulu çiftinin düğününe geçen yıl katılmamıştı. Gerekçe olarak da o tarihlerde yurt dışında olmalarını göstermişti.
 
Kadir Doğulu, eşi Neslihan Atagül Kara Sevda dizisine başladığından beri Burak Özçivit ile görüşmüyordu.RÖPORTAJ SONRASI KISKANÇLIK KAVGASI BAŞLADI
 
Burak Özçivit bir röportaj sırasında Fahriye Evcen'in kendisini 3 sezondur devam eden 'Kara Sevda' dizisinde başrol oynadığı Neslihan Atagül'den kıskanıp kıskanmadığı sorusuna "Fahriye'yle aramızdaki güven tam. Zaten Kadir'le de yakın arkadaşız. Biz de yanlış olmaz" demiş, bu sözlere alınan Kadir Doğulu da Twitter sayfasından "Ne kadar da kendine aşık bir adam. Çok tehlikeli" mesajını atarak Burak Özçivit'e tepki göstermişti.
Bu gerginlik zamanla büyümüş Burak Özçivit ile Neslihan Atagül'ün setteki ilişkisine de yansımıştı.
 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner219

banner140

banner234

banner227

banner256

banner259

banner232

banner257