banner154
banner235

Seren çıldıracak! Ünlü radyocu, Hande'nin birinciliğini onayladı

Hande Yener ile Seren Serengil arasındaki telifmetre tartışmalarına son noktayı koyan ünlü radyocu Gezegen Mehmet, "Yerel ve ulusal bütün radyoları baz aldığımızda Hande Yener birinci çıkıyor" dedi.

Seren çıldıracak! Ünlü radyocu, Hande'nin birinciliğini onayladı
banner255

Beyaz TV ekranlarında yayınlanan 'Söylemezsem Olmaz' programına telefonla bağlanan ünlü radyocu Gezegen Mehmet, Hande Yener'in birinciliğini onayladı.

"HANDE YENER BİRİNCİ, SILA İKİNCİ"

Gezegen Mehmet olarak tanınan Mehmet Akbay, tek tek radyoların verilerini araştırdığını ifade ederek şunları söyledi: "Benim açıkladığım liste şarkı listesiydi. Şarkılarla sanatçılar ayrı şeyler. Arkadaşlara sordum Kral Pop radyoda 2017 yılında en çok hangi sanatçı çalınmış diye. Elime şu veriler geldi; Hande Yener birinci, Sıla ikinci, Buray üçüncü, İrem Derici dördüncü, Demet Akalın beşinci, Yalın altıncı, Berkay yedinci, Sezen Aksu sekizinci, Tarkan dokuzuncu, Gülşen onuncu. Bu veriler karşısında bende şaşırdım.

"YEREL VE ULUSALI BAZ ALDIĞIMIZDA..."

Sonra diğer ulusal radyolar hangi sanatçıları çalıyor diye araştırdım. Bunlara göre; Sıla birinci, Hande Yener ikinci , Buray üçüncü, Demet Akalın dördüncü çıkıyor. Yerel ve ulusal bütün radyoları baz aldığımızda da Hande Yener birinci çıkıyor."

Kaynak: Haberler

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner306

banner219

banner234

banner297

banner256

banner307

banner232