banner154
banner235

Roksan Kunter'i Özel Fotoğraflarıyla Tehdit Eden Şebeke Çökertildi

Abdülhamid'in soyundan gelen spor spikeri Roksan Kunter'e özel fotoğraflarıyla şantaj yapıp 10 milyon lira isteyen 5 kişilik şebeke çökertildi.

Roksan Kunter'i Özel Fotoğraflarıyla Tehdit Eden Şebeke Çökertildi
banner255
Bir dönemin efsane basketbolcusu olan Erman Kunter'in kızı Roksan Kunter'in özel fotoğraflarını ele geçirerek sosyal medyada yayma şantajıyla 10 milyon lira para isteyen 5 kişilik suç şebekesi çökertildi.

DAHA ÖNCE DE BAŞKA BİR OYUNCUDAN ŞANTAJLA 25 BİN LİRA ALMIŞLAR

Şebekenin daha önce ünlü oyuncu İsmail Ege Şaşmaz ile eski sevgilisi Eda Topçuoğlu'undan da şantajla 25 bin lira para aldıkları ortaya çıktı.

BİR BİLİŞİM UZMANI, BİR EDEBİYAT ÖĞRENCİSİ

5 şüpheliden Osman G.'nin bir holdingde bilişim uzmanı olarak çalıştığı belirlenirken ortağı Merve N.'nin Edebiyat Fakültesi öğrencisi olduğu, diğer suç ortaklarının ise akraba olduğu belirlendi.


CEZAEVİNE GÖNDERİLDİLER

Tutuklanarak cezaevine gönderilen şantajcılar "özel hayatın gizliliğini ifşa etmek", "şantaj", "iftira", hukuka aykırı olarak kişisel verileri ele geçirmek ve yayımlamak" suçlarından 9'ar yıl hapis hakim karşısına çıkacak.

OSMANLI TORUNU: ROKSAN KUNTER

II. Abdülhamit'in torunlarından Osman Nami Osmanoğlu'nun torunu olan Roksan Kunter'in Hürrem Sultan da büyük büyük babaannesi. İsmini de Hürrem'in asıl adı Roksölan'dan alıyor. Eski milli basketbolcu Erman Kunter ise babası. Kaynak: Haberler
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner219

banner140

banner234

banner227

banner256

banner259

banner232

banner257