banner154

Gülşen elinde silahla sahneye çıktı

Gülşen'in Konsere Elinde Silahla Çıkması Büyük Tepki Çekti

Gülşen elinde silahla sahneye çıktı
Güzel şarkıcı, Harbiye Açıkhava Tiyatrosu'ndaki konserinde 'Dan Dan' şarkısını elinde silahla söylemek üzere sahneye çıkınca hayranları dondu kaldı.

Gülşen hayranları, yazın en popüler şarkılarının sahibini dinlemek için Harbiye Açıkhava Tiyatrosu'na koştu. Ancak güzel şarkıcı 'Dan Dan' şarkısını elinde silahla söylemek üzere sahneye çıkınca hayranları dondu kaldı. Oyuncak da olsa silah milyonların sevgilisinin eline yakışmadı. Gülşen'in önceki akşam Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu'nda verdiği konseri yaklaşık altı bin kişi izledi.

HASSAS GÜNLERDE YAKIŞMADI

Terör olaylarının yaşandığı böylesine hassas günlerde sanatçı sahneye özel yapım bir silah ile çıktı. Özellikle çocuk ve gençlerin çok sevdiği sanatçının bu duyarsız davranışı hayranlarını da şaşırttı.

HATASINI FARK ETTi

Hit şarkısı 'Dan Dan'ı elinde silahla seslendiren Gülşen, "Sahneye çıktığımda sizleri tabancayla korkutmadım değil mi?" sorusuna şoke olan hayranlarından cevap alamadı. Sanatçı "Benim silahım şarkılar sözlerimse kurşun…

Tek derdim sevgi. İnşallah tüm dünyanın tek derdi sevgi ve aşk olur" sözleriyle şaşıran hayranlarının gönlünü almaya çalıştı. Kaynak: Haberler
Güncelleme Tarihi: 05 Eylül 2015, 15:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner232