banner154
banner235

Ebru Gündeş, İzmir Konserinde Işık Sisteminin Azizliğine Uğradı

14 Şubat Sevgililer Gününde İzmirli hayranlarıyla bir araya gelen Ebru Gündeş, sahne üzerindeki dev asma ışıklandırmaların aşağı çökmesiyle kısa süreli panik yaşadı.

Ebru Gündeş, İzmir Konserinde Işık Sisteminin Azizliğine Uğradı
banner255
Ünlü sanatçı Ebru Gündeş, 14 Şubat Sevgililer Gününde İzmir'de konser verdi. Konserde, sahne üzerindeki dev asma ışıklandırmaların birdenbire kısmen aşağı çökmesi, kısa süreli paniğe neden oldu. Yaşanan olayın ardından Gündeş, "Buna nazar diyelim, zaten konu ben olunca nazar değmesi de normal" dedi.
 
"BURASI HUZUR BULDUĞUM ŞEHİR"
 
Arabesk, fantezi ve pop müziğinin güçlü sesi Ebru Gündeş, 14 Şubat Sevgililer Gününde İzmirli hayranlarıyla bir araya geldi. Tiamo Tur'un organizasyonuyla Kaya İzmir Thermal & Convection'da sahne alan güzel şarkıcı, programına duygusal şarkılarıyla başladı. Yaklaşık bin 500 kişinin katıldığı konserde Gündeş, 14 Şubat Sevgililer Gününü kutlayarak, en sevilen şarkılarını sevgililer için seslendirdi. Şarkı aralarında hayranlarıyla sohbet eden Gündeş, İzmir'de konser vermekten mutluluk duyduğunu belirterek, "Burası huzur bulduğum bir şehir. O yüzden İzmir'e her defasında koşa koşa geliyorum" ifadelerinde bulundu.
 
 
"BUNA NAZAR DİYELİM"
 
Gündeş, Sevgililer Gününe özel olarak hazırladığı repertuvarından birbirinden güzel şarkılarını ardı ardına seslendirirken, sahnede talihsizlik yaşandı. Gündeş'in sahnede şarkı söylediği sırada sahne üzerindeki dev asma ışıklandırmaların birdenbire kısmen aşağı çökmesi, salonda kısa süreli paniğe neden oldu. Yaşanan olay karşısında soğuk kanlılığını koruyan usta sanatçı, "Buna nazar diyelim, zaten konu ben olunca nazar değmesi de normal" diyerek salondaki gerginliğe son verdi.
 
 
SORUN GİDERİLDİ, KALDIĞI YERDEN DEVAM ETTİ
 
Yaşanan sahne kazasının ardından sorunun giderilmesiyle Gündeş, konserine kaldığı yerden devam etti. Duygusal şarkıların ardından hareketli parçalara geçiş yapan Gündeş, sahnede gösterdiği performansıyla konuklarından tam not aldı. Hareketli parçalarla konuklarını eğlendiren Gündeş'e sahnede profesyonel dansçıları eşlik etti. (Haberler)
 
Güncelleme Tarihi: 15 Şubat 2017, 12:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner219

banner140

banner254

banner234

banner256

banner259

banner257

banner232