banner154
banner235

Doğumuna gittiği kızla sevgili oldu

Levent Yüksel, 31 Yaş Küçük Sevgilisinin Doğumuna Tanıklık Etmiş

Doğumuna gittiği kızla sevgili oldu
banner255

Levent Yüksel'in, bundan 22 sene önce şimdiki sevgilisinin doğumuna gittiği ve hastanede baba Atilla Özdemiroğlu'nun yanında olduğu ortaya çıktı.

Levent Yüksel ile kendisinden 31 yaş küçük Lidya Özdemiroğlu günlerdir magazin gündeminden düşmüyor. Büyük aşkta şok bir detay daha ortaya çıktı.

Pop Müziği'nin başarılı ismi Levent Yüksel, özel hayatındaki suskunluğunu bir bozdu pir bozdu. 53 yaşındaki Yüksel'in merhum sanatçı Atilla Özdemiroğlu'nun 22 yaşındaki kızı Lidya ile birlikte olması olay yarattı. Aralarındaki 31 yaş farkla eleştirilen ikiliye Lidya'nın 51 yaşındaki annesi Hepgül Özdemiroğlu ise destek vermişti.

AŞK TESADÜFLERİ SEVER

Bu yaş farkının yankıları sürerken olay çiftin aşkıyla ilgili ilginç bir detay daha ortaya çıktı. 'Gazetemagazin' sitesinin iddiası, bazılarına "Aşk tesadüfleri sever" bazılarına ise "Bu kadarına da pes" dedirtti. İddiaya göre, 22 sene önce merhum Atilla Özdemiroğlu ile Levent Yüksel, yeni şarkıları için stüdyodaydı. O sırada Özdemiroğlu'nun telefonu çaldı. Arayan ise Hepgül Özdemiroğlu'ydu.

DOĞUMUNA TANIKLIK ETTİ

Kızı Lidya'ya hamile olan Hepgül Hanım, doğum sancılarının başladığını ve hastaneye gittiğini söyledi. Atilla Özdemiroğlu da apar topar stüdyodan çıkıp hastaneye gitti. Yanında ise yakın arkadaşı Levent Yüksel vardı... Böylece Yüksel, yıllar sonra olacaklardan habersiz şimdiki sevgilisi Lidya'nın doğumuna tanıklık etti. Kaynak: Haberler

,
Güncelleme Tarihi: 03 Aralık 2017, 06:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner306

banner219

banner234

banner297

banner256

banner307

banner232