banner154

Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya aynı karede buluştu

Defne Samyeli ile ayrıldıktan sonra adı Serenay Sarıkaya'yla anılan Cem Yılmaz, Alice Müzikali'nin 50. oyun kutlamasına katıldı. Aşk yaşadıkları konuşulan Serenay ve Cem ilk kez aynı karede görüntülendi.

Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya aynı karede buluştu

Bir buçuk sene aşk yaşayan ve evlenecekleri konuşulan Defne Samyeli ile Cem Yılmaz, ani bir kararla ilişkilerini noktaladı. Çiftin ilişkisinin bitmesinden sonra Cem Yılmaz'ın Serenay Sarıkaya ile ilişkisi olduğu iddia edildi. Haklarında çıkan aşk dedikodularını yalanlamayarak sessiz kalan ikili, ilk kez aynı karede yer aldı.

CEM VE SERENAY AYNI KAREDE

TV100'ün haberine göre Yılmaz ve Serenay, sonunda beraber ilk pozlarını verdi. Cem Yılmaz, Serenay Sarıkaya'nın başrolünde yer aldığı Alice Müzikali'nin 50. oyunu için verilen davete katıldı. Haklarında çıkan haberlere aldırış etmeyen Cem Yılmaz ile Serenay Sarıkaya; Ezgi Mola, İbrahim Selim, Şükrü Özyıldız ve Enis Arıkan'la fotoğraf çektirdi. Başta ilişki yaşadıklarını inkar eden ikilinin pozları sosyal medyaya damga vurdu.

SORULARI YANITSIZ BIRAKTI

Serenay Sarıkaya ile aynı karede görüntülendiği için aşkın belgelendiği konuşulan Cem Yılmaz, evine girerken görüntülendi. Gergin olduğu gözlenen Yılmaz, muhabirlerin Serenay Sarıkaya'yla alakalı sorularını yanıtsız bırakarak evinin bahçesine girdi.

"LÜTFEN AÇIKLAMA YAP"

Başta ilişki yaşadıklarını inkar eden ikilinin pozları sosyal medyaya damga vurdu. Serenay'ı Cem Yılmaz'la aynı karede gören hayranları ise "Sustukça iddialar üst üste gelecek, lütfen açıklama yap. Aşk var mı, yok mu senden öğrenelim" dedi. Öte yandan Cem Yılmaz'ın Instagram hesabından eski sevgilisi Defne Samyeli ile olan fotoğrafları kaldırmaması da kafaları karıştırdı.

SERENAY'A HAYRANLIĞINI İTİRAF ETMİŞTİ

Ünlü komedyen geçtiğimiz ay İbrahim Selim'in YouTube üzerinden yayınlanan programına konuk olmuş ve Serenay Sarıkaya'nın fotoğraflarına bakarken dalıp gittiğini söylemişti.

Kaynak: Haberler.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner232