banner154
banner235

Brad Pitt'e ahlaksız teklif

Rus cinsel ilişki terapisti Terapist Aleks Lesli, Angelina Jolie'den boşanmak üzere olan Brad Pitt'e "Sana haremimden en iyi yedi cariyeyi vereyim, tutkuyu yeniden keşfet" teklifinde bulundu.

Brad Pitt'e ahlaksız teklif
banner255
Cinsellikle ilgili ortaya attığı teorileriyle tartışma yaratan Rus cinsel ilişki terapisti Angelina Jolie'den boşacak Brad Pitt'e ilginç öneri..

"SANA EN İYİ 12 CARİYEYİ VEREYİM..."

Terapist Aleks Lesli, 12 yıldır birlikte olduğu Angelina Jolie'den boşanmak üzere olan Brad Pitt'e "Sana haremimden en iyi yedi cariyeyi vereyim, tutkuyu yeniden keşfet" dedi.

"SADECE SANA GÜVENEBİLİRİM"

Brangelina çiftinin ayrılacağı haberinin duyulmasından sonra bir video hazırlayan Aleks Lesli "Merhaba Brad. Bir sorunum var, ben Mars'a gideceğim ve sevgililerimi bırakmak zorundayım. Bu konuda sadece sana güvenebilirim" diye seslendi.

GARANTİ VERİYOR

Lesli, Brad Pitt'e Rus kadınları sayesinde gerçek tutkunun ne olduğunu deneyimleme garantisi de verdi. Kendisini "cinsel ilişki gurusu" olarak tanıtan Aleks Lesli, "baştan çıkarma" ve mutlu cinsel yaşam üzerine verdiği seminerler ve yazdığı kitaplarla tanınıyor.

Lesli'nin bir grup güzel kadınla birlikte yaşadığı ileri sürülüyor.

Lesli, Rus kızlarla paylaştığı fotoğraflarla adından söz ettiriyor;


Kaynak: Haberler
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner219

banner140

banner234

banner227

banner256

banner259

banner232

banner257