banner154
banner235

40 yıldır aradığı babası kadın çıktı

40 yıl boyunca aradığı biyolojik babasını bulabilmek için televizyon programına katılan kişi, babasının cinsiyet değiştirerek kadın olduğunu öğrenince neye uğradığını şaşırdı.

40 yıldır aradığı babası kadın çıktı
banner255
Adı Lee olarak açıklanan adam, kırk yıl boyunca aradığı biyolojik babasını bulabilmek için The Jeremy Kyle Show'a katıldı. Program ekibi, çekimler sırasında bir telefon geldiğini, Lee'nin babasının artık bir kadın olduğunu ve Michaela ismini aldığını söyledi. Duydukları karşısında şok geçiren Lee, sunucu Kyle'dan bu bilgiyi 'hazmedebilmek' için süre istedi. Aradan bir hafta geçtikten sonra Lee kararını verdiğini, babası ve üvey kız kardeşi Fern ile buluşmak istediğini söyledi.

"BABAMIN ARTIK KADIN OLMASI SORUN DEĞİL"

Sunucu Kyle'a yıllardır aradığı babasının kadın olduğunu öğrenince hayatının şokunu yaşadığını belirten Lee, "Ani bir şok yaşadım. Yıllardır aradığınız babanız sizin için çıkıp geliyor. Bu hayatınızı değiştirebilecek bir şey. Michaela hakkında olumsuz duygulara sahip değilim. Özür dilemesine gerek yok, çoktan affedildi. Eğer bugün buraya buluşmaya gelmeseydim hayat boyu pişmanlık duyardım. Babamın artık kadın olması sorun değil. O benim ailem." sözlerini sarf etti.


Stüdyoya gelen Michaela yıllar önce evlatlık verdiği oğluyla el sıkıştıktan sonra kucaklaştı.


OĞLUNU EVLATLIK VERDİĞİ İÇİN PİŞMANLIKLA YAŞAMIŞ

Duygusallaştığını söyleyerek sözlerine başlayan Michaela, "Seni terk edip gittiğim için çok üzgünüm. Geçen bu kadar zaman boyunca sana ulaşmaya çalışmadığım için de üzgünüm. Niye daha önce bu buluşmayı gerçekleştirmediğimiz sorusu kafamda dönüp duruyor. Baba olmak için çok gençtim. Kırk yıl önce evlatlık verme dokümanlarını imzaladığımı düşününce, keşke yapmasaydım diyorum. Şimdi geriye dönüp baktığımda tek seçenekmiş gibi duruyordu ama geçen yıllar boyunca verdiğim kararın pişmanlığını hep yaşadım." ifadelerini dile getirdi.


SUNUCU, AİLENİN MUTLULUĞUNU TWİTTER HESABINDAN PAYLAŞTI

Sunucu Jeremy Kyle Twitter hesabından programın sonrasında paylaştığı iletide: "Lee, Michaela ve Fern'in düzenli olarak iletişimde olduğunu size bildirmekten mutluluk duyuyoruz. Lee, yeni ailesiyle olan geleceği için çok heyecanlı." satırlarını yazdı.

Kaynak: Haberler
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner219

banner140

banner234

banner227

banner256

banner259

banner232

banner257