banner154

Birlikte yaşadığı kadının ikiz kızlarını, oğluyla beraber istismar etti! Çocukların annesi olanlara göz yumdu

Çanakkale'nin Bayramiç ilçesinde birlikte yaşadığı kadının 9 yaşındaki ikiz kızlarına cinsel istismarda bulunan şahıs ve aynı şahsın 17 yaşındaki oğlu tutuklandı. Çocukların annesi de cinsel istismara göz yumduğu için cezaevine kondu.

Birlikte yaşadığı kadının ikiz kızlarını, oğluyla beraber istismar etti! Çocukların annesi olanlara göz yumdu

Çanakkale'nin Bayramiç ilçesinde birlikte yaşadığı B.T. adlı kadının 9 yaşındaki ikiz kızları M.K. ve E.K'ye cinsel istismarda bulundukları iddia edilen Göksel A. (44) ve oğlu Umut A. (17) tutuklandı. Çocukların annesi B.T. da cinsel istismara göz yumduğu iddiasıyla tutuklanarak cezaevine kondu.

Bayramiç ilçesinde B.T. ve A.K. (45) 5 yıl önce şiddetli geçimsizlik nedeniyle boşandı. Boşanma davasının ardından mahkeme çiftin ikiz kızları M.K. ve E.K'nin velayetini anne B.T'ye verdi. B.T, çocuklarıyla, 3 yıl önce Göksel A. ve oğlu Umut A. ile birlikte yaşamaya başladı.

İKİZLERİN BABASI ŞİKAYETÇİ OLDU
İkiz kızların babası A.K. daha önce, Göksel A. ve oğlu Umut'un çocuklarına birçok kez cinsel istismarda bulundukları iddiasıyla Bayramiç Cumhuriyet Savcılığı'na şikayette bulundu. Şikayetin ardından yapılan soruşturma kapsamında delil yetersizliği nedeniyle baba ve oğlu hakkında savcılık takipsizlik kararı verdi.

Birlikte yaşadığı kadının ikiz kızlarını oğluyla beraber istismar etti! Çocukların annesi olanlara göz yumdu

HALASI VİDEOYA ALIP ŞİKAYETÇİ OLDU
Mahkeme kararı gereğince yılda bir ay kızları kendisinde kalan baba A.K, onları alıp 25 gün önce İzmir'de yaşayan annesi S.K. ile kız kardeşi M.K'nin yanına götürdü. Çocuklar burada yaşadıkları cinsel istismar olayını babaannesi S.K. ile halası M.K'ye anlattı. Hala M.K, yeğenlerinin cinsel istismar olayını anlatmasını video ile kayda aldı. İzmir'de polise giderek çocukların annesi BT. ve beraber yaşadığı Göksel A. ile oğlu Umut A. hakkında şikayette bulundu.

Birlikte yaşadığı kadının ikiz kızlarını oğluyla beraber istismar etti! Çocukların annesi olanlara göz yumdu

SAPIK BABA-OĞUL VE GÖZ YUMAN ANNE TUTUKLANDI

Olay, Bayramiç Cumhuriyet Savcılığına bildirilerek soruşturma başlatıldı.Soruşturma kapsamında, polis anne B.T. ile Göksel A, oğlu Umut A. ve onun arkadaşı A.B'yi (17) gözaltına alındı. Emniyetteki işlemlerinin ardından şüpheliler adliyeye sevk edildi. Mahkemeye çıkarılan şüphelilerden Göksel A. ve oğlu Umut A. kız kardeşlere istismarda bulunduğu iddiasıyla, anne B.T ise cinsel istismara göz yumduğu iddiasıyla tutuklanarak cezaevine gönderildi. A.B. de denetimli olarak serbest bırakıldı.İkiz kız çocukları M.K ve E.K, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Sevgi Evinde koruma altına alındı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner357

banner232