banner154

Eskişehir Tayfur Bayar Anadolu Lisesi öğrencilerinden geleneksel resim sergisi

Eskişehir Tayfur Bayar Anadolu Lisesi öğrencilerinden geleneksel resim sergisi, Eskişehir’de bir alışveriş merkezinin çok amaçlı salonunda gerçekleştirildi.Serginin açılışında sunuş konuşması yapan Okul Müdürü Süleyman Ercan Karakaya,...

Eskişehir Tayfur Bayar Anadolu Lisesi öğrencilerinden geleneksel resim sergisi
banner255

Eskişehir Tayfur Bayar Anadolu Lisesi öğrencilerinden geleneksel resim sergisi, Eskişehir’de bir alışveriş merkezinin çok amaçlı salonunda gerçekleştirildi.

Serginin açılışında sunuş konuşması yapan Okul Müdürü Süleyman Ercan Karakaya, ‘’Sergi alanında; 90 civarında akrilik, yağlı boya ve farklı tekniklerde yapılmış eserler bulunmaktadır. Sergideki eserlerin tamamı, bir öğretim yılı boyunca öğrenciler tarafından özenerek yapıldı ve bu sergide sergilendi. Bu eserlerin yapılmasında; öğrencilerimizin sanat kabiliyetlerini ortaya çıkaran, Görsel Sanatlar Öğretmeni Fatma Gülsüm Badurlar’dır’’ dedi.

Serginin açılışı; Tepebaşı İlçe Milli Eğitim Müdür vekili Ömer Karaca, Eskişehir İl Milli Eğitim Şube Müdürleri; Ali Osman Yalçın ve Mustafa Özdemir ile, Tepebaşı İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri; Ali Şahin Yıldız, Murat Aycan, Mehmet Kına ile okul müdürleri ve davetlilerin katılımıyla gerçekleştirildi. Sergiyi gezen davetliler ve sanatseverler, eserleri beğendiklerini ifade ettiler.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner306

banner219

banner232