banner154

Bilecik’te satranca katkı verenler adına fidan

Sağlık Bakan Yardımcısı Halil Eldemir ve Osmaneli İlçe Belediye Başkanı Münür Şahin adına satranca verdikleri desteklerden dolayı Ankara Türkiye Satranç Federasyonu Hatıra Ormanı’na fidan dikildi.Konuyla alakalı açıklama yapan Bilecik...

Bilecik’te satranca katkı verenler adına fidan
banner255
banner335

Sağlık Bakan Yardımcısı Halil Eldemir ve Osmaneli İlçe Belediye Başkanı Münür Şahin adına satranca verdikleri desteklerden dolayı Ankara Türkiye Satranç Federasyonu Hatıra Ormanı’na fidan dikildi.

Konuyla alakalı açıklama yapan Bilecik Satranç İl Temsilcisi Cumhur Babaoğlu, “Sağlık Bakan Yardımcısı Halil Eldemir ve Osmaneli Belediye Başkanımız Münür Şahin adına satranca verdikleri desteklerden dolayı fidan dikimi yapıldı. Yakın zamanda Sağlık Bakanı Yardımcılığı görevine getirilen Halil Eldemir ve başarılarıyla isminden söz ettiren 1308 Osmaneli Spor Kulübü ve Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin’e Bilecik ili satranç faaliyetlerine katkılarından dolayı fidan sertifikası takdim ettik. İlimizde en fazla lisanslı sporcu satranç branşında bulunuyor. Satranca destek veren, düşünen genç bir nesilde emeği olan tüm kurum ve kuruluşlara ile özel iştirakçilere ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner306

banner219

banner234

banner343

banner325

banner232