banner154

Valilik ve Büyükşehir ile online pandemi toplantısı

BALIKESİR'İN BANDIRMA İLÇE BELEDİYESİ KORONAVİRÜS PANDEMİSİ NEDENİYLE ALINAN ÖNLEMLERİ GÖRÜŞMEK AMACIYLA BALIKESİR VALİSİ HASAN ŞILDAK VE BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI YÜCEL YILMAZ İSE ONLİNE GÖRÜŞME DÜZENLEDİ.

Valilik ve Büyükşehir ile online pandemi toplantısı
banner347

Balıkesir’in Bandırma ilçe Belediyesi koronavirüs pandemisi nedeniyle alınan önlemleri görüşmek amacıyla Balıkesir Valisi Hasan Şıldak ve Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz online görüşme düzenledi.

Bandırma Belediye Başkanı Av.Tolga Tosun, Balıkesir Valisi Hasan Şıldak ve Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ile telekonferans yöntemiyle bir araya gelerek salgınla mücadele konularını görüştü.

Ülkemizde ve dünyada yoğun bir şekilde mücadele verilen Covid-19 salgınıyla ilgili olarak uygulanan tedbirler ve son gelişmeleri ilk olarak Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ve Balıkesir İlçe Belediye Başkanları’nın katıldığı telekonferans görüşmesiyle değerlendiren Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun, ardından Balıkesir Valisi Hasan Şıldak’ın başkanlığında gerçekleşen diğer bir salgınla mücadele değerlendirme görüşmesinde yer aldı. Bu görüşme geniş katılımla gerçekleştirilirken tüm ilçe Kaymakamları, tüm ilçe Belediye Başkanları, Emniyet Müdürü, Jandarma Komutanı hazır bulunarak tüm ilçeleriyle birlikte Balıkesir’in genelinde uygulanan tedbirlerle ilgili son gelişmeler ele alındı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner357

banner232