banner154

Fethi Yaşar, GİMAT esnafıyla iftar sofrasında buluştu

Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Gıda ve İhtiyaç Maddeleri Ankara Toptancıları (GİMAT) esnafı ile iftar sofrasında bir araya geldi.Bir otelde gerçekleşen iftar yemeğinde GİMAT Yönetim Kurulu Başkanı Recai Kesimal, yönetim kurulu...

Fethi Yaşar, GİMAT esnafıyla iftar sofrasında buluştu
banner255

Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Gıda ve İhtiyaç Maddeleri Ankara Toptancıları (GİMAT) esnafı ile iftar sofrasında bir araya geldi.

Bir otelde gerçekleşen iftar yemeğinde GİMAT Yönetim Kurulu Başkanı Recai Kesimal, yönetim kurulu üyeleri ve esnaf ile birlikte iftar açan Başkan Yaşar, esnaf tarafından büyük bir ilgiyle karşılandı. Kur’an tilaveti ile başlayan programda GİMAT esnafı, dualarla birlikte oruçlarını açtı.

“Ramazan ayı hoşgörü, sevgi, kardeşlik ayıdır”

Yemeğin ardından esnafa hitap eden Başkan Yaşar, “Ramazan paylaşmaktır, mazlumlara, muhtaçlara sahip çıkmaktır. Ramazan barış ve kardeşlik duygularının yoğun olarak yaşandığı bir aydır. Ramazan ayı hoşgörü, sevgi, kardeşlik ayıdır. Ramazan aynının sevgi ve hoşgörü içerisinde yaşanmasını temenni ediyorum. Esnaflıktan gelen bir belediye başkanı olarak her zaman yanınızdayım. Bugün burada sizlerle iftar sofrasında bulunmaktan onur duydum” dedi.

Hoş sohbetlerle geçen iftar yemeği, semazen gösterisi ile devam ederken, Kültür ve Turizm Bakanlığı sanatçısı Mustafa Özcan’ın seslendirdiği ilahilerle son buldu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner306

banner219

banner232